Letos vyjde karetní hra God of War

18. duben 2019 16:46 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (1)

God of War již drží několik ocenění za nejlepší hru roku a není tak překvapením, že se hráči dožadují pokračování a to i přes to, že Cory Barlog řekl, že se žádné DLC neplánuje. Po nápisu Ragnarok is coming na lodi v novém God of War tématu na PlayStation 4 si fanoušci série mysleli, že se skutečně dočkají jistého vikingského rozšíření či náznaku na další díl. A God of War se opravdu přenese mezi krvelačné vikingy, ale v trochu jiném stylu. God of War se totiž dočká karetního provedení.

V nové karetní hře se hráči ujmou norských hrdinů, jejichž úkolem bude pomocí různých kombinací a schopností zastavit Ragnarok, konec světa dle norské mytologie. Každá hra znamená další pokus o nalezení klíče k Midgardu a hráči k tomu mohou využít hrdiny jako Kratose, Mimir, Atreuse, Broka, Sindri či Freyu.

Hra je určena pro jednoho až čtyři hráče, kteří se utkají s bossy, které známe již ze samotného God of War. Úkoly jsou provedené zajímavým způsobem. Je možné si vybrat, které splnit chceme, nebo ne. Pokud ale nesplníme zásadní úkol, cesta k zastavení Ragnaroku se může zásadně ztížit. God of War: The Card Game vyjde během třetího kvartálu letošního roku, cena se pohybuje okolo 30 dolarů.

 

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20921897
Webmasser napsal 18. 4. 2019 v 18.00

Tak doufejme, že hra bude milt své kvality a nepujde jen o prach sprosté dojení značky.

Nahlásit nevhodný obsah