Santa Monica děkuje svým fanouškům

15. duben 2019 11:39 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (6)

God of War se dá s přehledem považovat za jednu z nejkvalitnějších her poslední generace, takže se není vůbec čemu divit, že jsou na ni autoři ze studia Santa Monica pyšní. Jsou ale hrdí i na nás hráče, protože bez lidí, kteří hry hrají, by přeci jen jejich vývoj docela postrádal smysl. A právě pro ně si tvůrci připravili děkovné video.

V něm vývojáři God of War velmi oceňují zápal svých příznivců. Fanoušci si pohráli s celou řadou nápadů, jak jim dát najevo svoji náklonnost, od tetování, přes graffiti až po stavebnici z lega. Příběh Kratose a Atreuse se také stal inspirací pro spoustu nezkušených rodičů. Po celém světě si hru užívalo miliony lidí a zaměstnanci studia Santa Monica o tom moc dobře ví.

To ale ještě není vše, protože v PlayStation Storu je zdarma ke stažení, pro toto příležitost speciálně vytvořený, Your Journey Awaits Dynamic Theme, který vám tematicky změní pozadí a ikony na vašem PlayStationu. Samozřejmě jsme potěšeni, ale určitě se také ptáme, co nás asi tak od tohoto studia čeká dál? Není to tak dávno, co nabírali nové zaměstnance a kolují zprávy o tom, že pracují na dvou neoznámených projektech. Nechme se tedy překvapit.

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20919665
Zerosekai napsal 16. 4. 2019 v 10.09

barth731: tak já myslím že sever asi nějakou dobu neopustíme, vzhledem ke konci posledního dílu, navíc bych si přál aby další gow vyšel ještě na ps4, ale to je spíš kvůli tomu, že chci aby už to bylo tady.

Nahlásit nevhodný obsah

20921036
barth731 napsal 16. 4. 2019 v 03.45

Už se těším jaká pecka to bude na PS5, synáček Trochu povyroste, získá ještě lepší schopnosti než tatík, k tomu nějaká další zajímavá postava, třeba ho nas….ou bohové Egypta a v kombinaci 14 TFlop výkonu paráda.Za mě určitě taky dík za takhle parádní hru + CZ TIt. a dodrženou exklusivitu pro PS4. Tahle hra donutí Xboxáře určitě k zamyšlení.

Nahlásit nevhodný obsah

20876347
Cimba4 napsal 15. 4. 2019 v 13.45

VenomSpide: ja to mám podobně, neříkám že je to nejslabší díl ze serie, ale za mě obyčejná průměrná hra...ale že bude patřit mezi nejlepší hry roku bych nečekal, ale přeju jim to,asi většina lidí byla nadšená, v dnešní době každá singl hra vzácná.

Nahlásit nevhodný obsah

20871756
hans999 napsal 15. 4. 2019 v 12.53

Ocelotr2.1: Tak zrovna Assassins Creed šlo hodně nahoru. Poslední 2 díly jsou opravdu výborné, dokonce Odyssey je podle mě lepší než Origins.
Ty díly se vůbec nedají srovnávat třeba s AC: Unity.
New Dawn jsem ještě nehrál, ale Far Cry 5 mě bavilo víc než FC3 a FC4, takže určitě koupím. Podle mě je Ubisoft pomalu na vzestupu a tak jak jsem ho před lety zatracoval (po AC: Unity), tak mu zase začínám dost fandit.

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 15. 4. 2019 v 12.27

Netřeba děkovat, kvalitní práce si svoje publikum najde. Kéž by míra inovace byla patrná i v ostatních studiích jež se od dob PS3/X360 nikam neposunuli. Ano opět narážím na Ubisoft, kde je FAR CRY NEWDAWN stejné jako FAR CRY 3 a ASSASIN CREED 28 stejný jako AC 2. Jistě open world se posunul do obludných zastrašujích výšek, pro každého kdo raději lineární zkušenost, vyplněn nádhernou prázdnotou sosající z grafiků Ubisoftu poslední špetky nápadů, a jede na super trapných úkolech, za které je v CD PROJECT RED trest smrti.

Nahlásit nevhodný obsah