Teaser odhaluje Personu 5 The Royal

23. březen 2019 17:12 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (3)

Jestli vám v prosinci neunikl krátký teaser na Personu 5 R a lámali jste si poslední měsíce hlavu s tím, co se pod tajemným písmenkem vlastně skrývá, máme pro vás nápovědu. Ale opravdu jen malou. O moc více, než že se bude jednat o Personu 5 s podtitulem The Royal totiž bohužel nevíme.

Atlus už před zhruba třemi měsíci krátkým teaserem odkazoval na datum 23. března a dnes nás neudělal o moc moudřejšími. Další krátký teaser kromě celého názvu hry totiž odhaluje pouze novou tajemnou dívčí postavu v uniformě Shujinské akademie, která svým hlasem vyjadřuje nesouhlas s praktikami Phantom Thieves.

Stále panuje názor, že Persona 5 The Royal bude vylepšenou verzí původní hry, nikoli spin-off jiného žánru. Jaká bude dívčina role v příběhu zlodějů lidských srdcí ale zatím není jasné. Nebýt negativního postoje k družině vaší původní postavy, dalo by se předpokládat, že se bude jednat o novou hratelnou postavu, její negativní komentář to ale nenaznačuje.

Celá situace by se mohla vyjasnit už 24. dubna, který je uveden v teaseru jako další datum uvolnění nových informací o hře.

Zdroj: Gematsu

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 25. 3. 2019 v 12.50

Masarkavtrenyrkach: Aby se maximalizoval počet článků napsaných o té hře? Takhle udělají pár oznámení na oznámení na oznámení a hned mají zadara spoustu článků v médiích. Jinak nevím, je to hrozně stupidní.

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 25. 3. 2019 v 12.31

Co se to v herním byznysu stalo, že se tak ujalo oznamovat, že přijde oznámení, ve kterém něco oznámíme?
Má něco takového obdobu i v jiné branži? Oznamují snad filmová studia, že za měsíc vám přineseme další oznámení, že za čtvrt roku něco oznámíme, abyste se pak za rok mohli konečně podívat na oznámený film?

Nahlásit nevhodný obsah

20864710
Tyros napsal 23. 3. 2019 v 17.48

Royal? Tak to je jasné- Persona Battle Royal :D

Nahlásit nevhodný obsah