Sea of Thieves slaví výročí updatem

21. březen 2019 10:20 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (2)

Včera tomu byl přesně rok od vydání pirátského Sea of Thieves a od té doby se toho ve zdejších vodách dost změnilo. Změny a novinky ale budou i nadále pokračovat. Vývojáři ke příležitosti včerejšího výročí odhalili nový update, který přijde na konci dubna.

V rámci předchozích updatů se už ve hře sice objevily menší příběhy, ale nové Tall Tales budou dlouhé kampaně. I když vývojáři od začátku proklamují, že chtějí, aby si hráči dělali vlastní příběhy a nechávají jim naprostou volnou, tak nějaký pořádný příběh, který by vás zdejším světem provedl, stále chyběl.

Do hry také konečně přijde i Arena, která byla oznámena už pár měsíců zpět. Tady se budete bít s ostatními hráči. Vítěz si samozřejmě odnese nějakou tu odměnu. Následně ještě budou vylepšeny různé mechaniky. Budete moci vařit, chytat ryby a podle všeho by měly přibýt i nové možnosti, jak poškodit nepřátelskou loď. Tento výroční update vychází 30. dubna.

Zdroj: Polygon

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878919
Tom11 napsal 21. 3. 2019 v 17.04

tech 5 lidi, kteri stale hrajou, to jiste oceni...

Nahlásit nevhodný obsah

20925186
Strejda Demon napsal 21. 3. 2019 v 10.27

Když se při vydání říkalo, že to dopadne jak No Man's Sky....... tak to byla naprostá pravda, protože to s tou hrou vypadá čím dál tím líp :D

Nahlásit nevhodný obsah