Přestěhujte s námi hPod #683

19. březen 2019 16:51 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (3)

Uběhnuvších sedm dní můžete měřit různě: podle toho, jak a kdy chodíte do práce, podle jízdních řádů MHD, podle hustoty dopravy, podle počtu návštěvníků obchodních center, pořadů v televizi nebo podle našeho hPodu. Obzvláště hPod vychází s železnou pravidelností, kterou by mu mohl závidět i Šinkansen, takže jestli se řídíte podle něj, váš biorytmus už pomalu naznačuje, že se zase blíží pátek.

Jako obvykle se v osm hodin večer virtuálně uslyšíme. Zpoza mikrofonu k vám bude promlouvat člověk nejvyšší, Pavel, jeho nemotorná pravá ruka David, a Kuba, který nás opět zachraňuje s nutností natáčet už zítra dopoledne. O čem bude řeč? Největší část hPodu opět zabere rozbor her, které jsme hráli, a taktéž dotazy, která nám zašlete na adresu podcast@hrej.cz s předmětem Dotaz, případně které přiložíte níže do diskuze.

Věříme ale, že nějaký čas strávíme i u témat. Stoprocentně musíme rozebrat novou službu Stadia od Googlu, politiku Steamu, který chce zatočit s tzv. review bombingem. Zároveň Pavla zaujal prequel Projectu I.G.I., a nějaký čas můžeme strávit u EA Access na PS4 nebo u stále živoucího No Man’s Sky. Máme toho hodně, času máme málo. Záznam toho, co stihneme, uslyšíte v pravidelný čas na pravidelném místě. Budeme se těšit!

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875607
A.A. napsal 20. 3. 2019 v 10.56

Nazdar chlapi, pořád tu oxiduju. :) Zase jste mi pomohli a zlepšili náladu po další operaci. Asi jsem byl pro zdravotní personál za blázna, když jsem se ve své situaci smál - to díky vám.

1. Co probrat streamování her obecně? Diskuse pod článkem byla i s přispěním mé maličkosti živá a zajímavá. Zazněly validní argumenty pro i proti.

2. Protože jsem teď dost ležák, přesedlal jsem na Xbox x ovladač a jsem hrozná lama. Závodní hry v pohodě ale třeba Assassina moc nedávám. Měli jste to tak někdy i vy? Co vy a ovladače?

3. Kdybyste teď dostali hodně peněz na účet a mohli si koupit kompletní jednu herní značku včetně jejího vývojářského týmu, která by to byla a co byste v té hře změnily?

4. A trochu osobní: Kdybyste museli žít jinde než v ČR, kde byste žili a proč?

Snad mé otázky nejsou moc blbé. Díky. Váš čtenář a posluchač Adam.

Nahlásit nevhodný obsah

20917754
catmeows napsal 20. 3. 2019 v 08.59

Ahoj redakce, píšu vám protože jsem v herní krizi. Na vánoce jsem nevěděl, co bych si zahrál a na Steamu byl ve slevě za 3 éčka Dishonored 1, řekl jsem si: "proč ne" a o tři dny později jsem ho dohrál, dal si hodinovou pauzu a koupil Dishonored 2. Jako dezert následoval Dusk. A od té doby mne hry nebaví, odkládám všeobecně uznávané tituly se slovy "nuda" a "tímhle nebudu marnit čas". Stalo se vám někdy, že vás výjimečně dobrá hra rozmazlila ? Mám ještě naději ?
Vím, jsou to problémy prvního světa, tak u nich ještě zůstaneme. Když už jste u toho zařizovaní redakce, který posez preferujete:
a) gauč, protože se na něm dá i ležet
b) křeslo, protože v něm člověk vypadá distingovaně
c) tatami, protože jste tvrdí kluci (holky)
d) fatboy, protože se na něm dá nechutně rozvalit
e) houpací síť, protože se na ní dá houpat

A to je vše a děkuji za dobrou práci a přeji hezký začátek jara.

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 19. 3. 2019 v 22.13

Zdravíčko kluci.
Chtěl bych se zeptat kde by jste si přály další pokračování herních sérií.

Assassin's Creed, GTA, Watch Dogs,

Díky za odpovědi a také za skvělou práci, kterou děláte!

Nahlásit nevhodný obsah