Český tým dokončil lokalizaci AC: Rogue

19. březen 2019 15:31 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (1)

Česká lokalizace ve hrách zdaleka není samozřejmostí a hráči, kteří neoplývají znalostmi cizích jazyků, jsou kvůli tomu mnohdy ochuzeni o příběhové nuance. Když se o lokalizaci nepostará vydavatel či distributor, ještě pořád tu jsou nadšenci, kteří na ní pracují na vlastní pěst. 

Web Farflame.cz se tak například v nedávné době mohl pochlubit lokalizací hned několika herních záležitostí. Předně se jedná o Assassin's Creed Rogue, jehož český překlad si nyní můžete stáhnout v kompletní podobě. Navíc obsahuje některé zajímavé bonusy, jako je rozšíření textů v herní encyklopedii. Pokud máte zájem, můžete si lokalizaci stáhnout pod tímto odkazem. Autorský tým také připravil speciální video, na které se můžete podívat níže.

Kromě toho připravuje také češtinu pro Assassin's Creed III Remastered, pokud se tedy chystáte připomenout si titul z roku 2012, dost možná vám přijde překlad vhod.

Zdroj: Tisková zpráva

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20872214
Malekith napsal 20. 3. 2019 v 00.18

Že to ale trvalo :D, těch problémů kolem toho. Klobouk dolů před klukama, odvedli skvělou práci. Navíc maj v plánu (pokud se to nezměnilo) přeložit i remaster třetího dílu, takže si určitě zaslouží i nějakou podporu :-)

Nahlásit nevhodný obsah