Trailer láká na endgame Division 2

22. únor 2019 07:49 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (4)

Agenti Divize se naběhnou do další mise již za tři týdny. Obsahu v hlavní části hry bude pravděpodobně dostatek. Na druhou stranu se jistě najdou i hráči, kteří kampaní projedou jako nůž máslem. Je bude určitě zajímat, co na ně čeká v závěrečné fázi hry.

Čerstvý endgame trailer trochu napovídá. Po dokončení kampaně se ke slovu přihlásí vojenská organizace Black Tusk. Jde o profesionály, jimž se dostalo speciálního výcviku k prolomení obrany a obsazení hlavního města. Agenti se naštěstí mohou spolehnout na své specialisty. Když budou spolupracovat, možná se jim podaří nápor ze strany Black Tusk odrazit. Jednotky se střetnou v Dark Zones.

Ubisoft nyní usilovně testuje technický stav hry. Po uzavřené betě aktuálně běží speciální test, jehož účelem je ověřit stabilitu hry na PC a funkčnost implementovaných oprav. Pozvánku do testu obdrželo několik vybraných jedinců, skončit by měl již dnes.

Poslední zastávkou před vydáním hry je otevřená beta. Odstartuje 1. března na všech oznámených platformách. K dispozici bude stejný obsah, jako v uzavřené betě, tedy dvě hlavní mise, několik vedlejších úkolů, výlet do Dark Zone, PvP režim a Invaded mise. Hra následně vychází 15. března na PC, Xbox One a PlayStation 4.

Zdroj: Gaming Bolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20864710
Tyros napsal 23. 2. 2019 v 16.21

Masarkavtrenyrkach: Jo protože vycházíme z toho, že ta hra nemá vůbec žádnej příběh..kde je logika tady? Prostě mi bude stačit, když řeknou ve dvou větách, že to jsou rusáci s cílem obsadit WDC a budu spokojenej.
A jsem hráč, kterému nevadí trávit X hodin grindem, stejně jako tisíce hráču MMo her.

Editováno: 23. 02. 2019 v 16.22

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 22. 2. 2019 v 17.46

Tyros: Ty v té hře vážně hledáš logiku? Black Tusk je organizace vytvořena, zorganizována a vycvičena speciálním útvarem jedné nejmenované komerční společnosti především za tím účelem, aby hráči v endgame trávili stovky hodin nuceni levelovat a platit. Zbytek už je jen na "Suspension of disbelief".

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 22. 2. 2019 v 11.04

Tyros: pokud to nebude smečka z Ruska :D

Nahlásit nevhodný obsah

20864710
Tyros napsal 22. 2. 2019 v 10.45

Natěšenost :D Jen mi trochu uniká pointa v příběhu. Black Tusk vypadají, jako jednotka poslaná vládou nebo armádní složkou a agenti division jsou přece taky vyslaní vládou ne? Takže pokud má Black Tusk obsadit město v rámci nastolení pořádku..není to vlastně dobře? :D

Nahlásit nevhodný obsah