Square Enix ukazuje RPG Oninaki

21. únor 2019 16:25 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (0)

Podle posledních finančních výsledků nemůže být studio Square Enix s prodejem svých her zcela spokojeno. Just Cause 4 bylo vyloženě zklamáním a ani Shadow of the Tomb Raider nezaujalo nějaké větší množství hráčů. Nezbývá tedy, než hledět do budoucna a situaci se snažit nějak napravit.

K tomu by jim mohlo pomoci nově oznámené RPG Oninaki, na kterém pracují vývojáři z Tokyo RPG Factory. Ty můžete znát například z her I Am Setsuna, nebo Lost Sphear. Podle všeho se na projektu také podílí Takashi Tokita, který je podepsán pod klasikami, jako Chrono Trigger a Parasite Eve. Měl by zastávat funkci kreativního producenta, kterou bude sdílet společně s Hirotakem Inabou, jenž se podílel na obou předešlých titulech studia Tokyo RPG Factory.

Ocitneme se v kůži jednoho ze členů Veil Watch, která má za úkol udržovat pořádek mezi The Living World a The Beyond. Mezi těmito světy budeme putovat a pomáhat ztraceným duším dostat se zpět na tu správnou cestu. Hra se toto léto chystá na PlayStation 4, Nintendo Swich a PC a podle japonského časopisu Famitsu by měla být z 65 % hotová.

Zdroj: Gameinformer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!