Zombie z RE2 dorazily do PUBG Mobile

20. únor 2019 14:09 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (1)

Remake Resident Evilu 2 se nadmíru vydařil a železo je třeba kout, dokud je horké. Přestože nepředpokládáme, že by se v následujících měsících měla zopakovat vlna zombie her, která bičovala herní průmysl před několika lety, minimálně jeden titul hodlá na úspěchu remakované legendy vydělat. 

Řeč je o PUBG Mobile, verzi oblíbeného Battle Royale pro telefony a tablety. V nové aktualizaci do hry přibyl speciální režim Survive Till Dawn, v němž hráče kromě živých protivníků ohrožují i ti nemrtví. Zombie a jiní tvorové jsou navíc licencováni od Capcomu, takže ve hře můžete snadno narazit třeba i na ohavné Lickery nebo velmi determinovaného Tyranta.

Režim Survive Till Dawn se hraje ve třicetiminutových kolech, během této doby se vystřídají tři denní a dva noční cykly. Zatímco přes den nepředstavují zombie zvláštní nebezpečí, jejich chvíle přijde se západem slunce, kdy se stanou mnohem agresivnějšími. V rámci režimu můžete získat speciální outfity inspirované Resident Evilem 2.

Update je už nyní k dispozici na zařízeních se systémy iOS i Android a kromě zmíněného režimu přináší také řadu dalších změn a úprav.

Zdroj: WCCFTech

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr2.1 napsal 20. 2. 2019 v 14.48

Určitě chytrej krok od Capcomu, jak upozornit MP hráče only, že existují i jiné hry. To co nám starším připadá jako klasika, je pro mladší hráče velká neznámá.

Nahlásit nevhodný obsah