Ukázka nové adventury Haven

20. únor 2019 11:33 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (2)

Vtipně pojmenované studio The Game Bakers na svých stránkách vytváření her připodobňuje k vaření. Zatím se jim podařilo ukuchtit několik menších her v čele s akční boss rush řežbou Furi, která vyniká elektronickým hudebním doprovodem a zajímavostí určitě je, že postavy navrhl tvůrce Afro Samuraje Takashi Okazaki.

Autoři si asi řekli, že je třeba poněkud změnit žánr, a tak jejich další hrou bude stylizovaná adventura Haven, ne nepodobná titulu Rime. Ta bude sledovat příběh dvou milenců, kteří se budou snažit přežít na neznámé planetě. „Haven je RPG adventura a každodenní lásce, rebelii proti pravidlům a také o jídle. Budete hrát za dva milence, kteří se ocitli na ztracené planetě. Jediná věc, které je pro ně důležitá, je být spolu,“ píšou o projektu vývojáři.

Z videa je patrné, že pohybem po světě budeme na zmíněné planetě zřejmě nějakým způsobem čistit prostor od jakéhosi zamoření. Hra je prý ve vývoji už dva roky a měla by v roce 2020 dorazit na PC a zatím nespecifikované konzole. Příběh budete moci projít sami, nebo ve dvou. Více detailů se snad dozvíme brzy. Zatím nezbývá, než si užít krátkou ukázku.

Zdroj: Gameinformer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20883442
Amos napsal 21. 2. 2019 v 10.25

Podle obrázku jsem se lekl, že NMS dostal nějakej hebkej update.

Nahlásit nevhodný obsah

20896559
Trix napsal 20. 2. 2019 v 18.12

nee. Zase ta ohavna stylizovaná grafika. Ashen, absolver, Vane.......

Nahlásit nevhodný obsah