Path of Exile dostane expanzi a PS4 verzi

20. únor 2019 13:20 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (1)

Akční RPG Path of Exile sice mělo na PlayStation 4 vyjít už v prosinci, ale vývojáři si nakonec ještě museli vzít pár měsíců navíc, aby doladili vše potřebné. Čekání ale bude už brzy u konce. Grinding Gear Games dnes oznámili, že verze pro PlayStation 4 vyjde 8. března a spolu s tím se můžeme těšit i na novou expanzi Synthesis.

Opět se jedná pro bezplatný update, takže nový obsah si budou moci zahrát všichni hráči na všech platformách, tedy PC, Xbox One a PlayStation 4. Jak už bývá zvykem, tak toho nová expanze přidá opravdu hodně. Krom vybavení a lokací to je například Synthesis Challenge League, kde budete moci bojovat o hodnotné odměny.

Nová kapitola příběhu samozřejmě nesmí chybět. A kdyby vám náhodou hlavní linka byla málo, jistě vám dobře poslouží celá řada vedlejších úkolů. Path of Exile i po více než 5 letech od vydání patří mezi ty nejlepší akční RPG hry, které si můžete zahrát. Navíc je stále free-to-play, takže vám nic nebrání v tom, abyste si ji alespoň vyzkoušeli.

Zdroj: wccftech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20919665
Zerosekai napsal 20. 2. 2019 v 20.34

PoE je spolu s warframe hrou, kterou všichni chválí, několikrát sem ji zkoušel na pc a nikdy sem u ni nevydržel dýl jak pár hodin, u warframe se to změnilo ve chvíli kdy jsem to zkusil na ps4, třeba se bude historie opakovat

Nahlásit nevhodný obsah