Battlerite Royale už je free-to-play

20. únor 2019 15:15 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (2)

Battlerite můžete znát jako arénovou bojovku, ale její vývojáři se rozhodli, že také naskočí na rozjetý vlak jménem battle royale a s tímto žánrem spojí mechaniky ze své hry. Ve výsledku to fungovalo docela dobře, ale hra stále byla v předběžném přístupu a museli jste za ni platit. Nyní si Battlerite Royale už můžete zahrát zcela zdarma.

Koncept je stejný jako v ostatních battle royale hrách. Musíte zkrátka přežít až do konce. Tady se ale na bojiště koukáte ze shora, jako byste hráli mobu typu League of Legends. Zbytek je ale opět klasika. Sbírání věcí, souboje s ostatními hráči a po konci hry se do toho můžete pustit zase znova.

S přechodem na free-to-play model do hry také přicházejí tři nový hrdinové. Ohledně nabídky postav se Battlerite Royale opět podobá spíše moba hrám. Každý hrdina má rozdílné schopnosti a máte jich na výběr dost na to, aby některý z nich odpovídal vašemu stylu hraní.

Zdroj: Rock, Paper, Shotgun

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20809070
Snipsley napsal 21. 2. 2019 v 01.22

Vuci tomuto vydavateli se vyplati byt ponekud obezretny. Puvodni Battlerite jsem si koupil za plnou cenu, aby o nedlouho pozdeji presel na free to play, coz byl krok nepochybne k navyseni hracske zakladny. Ja sam se do hry nikdy naplno neponoril, protoze je nesmirne kompetitvni a tak tedy s trochu toxickymi hraci. Od oznameni Royale jsem se do hrani chtel nadsene vratit, protoze jsem se mohl trenovat sam bez toxickych spoluhracu. Tento mod vsak nakonec vydali jako "plnohodnotnou" samostatnou odbocku a ja jsem fakt rad, ze jsem jim dalsich dvacet ecek nedal. Proti-hracskych rozhodnuti bylo vic, obecne jsou diskuzni fora vydavatelem dost zklamana, ocekavam tedy, ze se esportova komunita kolem techto her jen tak nerozroste.

Nahlásit nevhodný obsah

20877910
sx2000 napsal 20. 2. 2019 v 17.06

Tak todle vyzkouším :)

Nahlásit nevhodný obsah