Scalebound možná vstane z mrtvých

19. únor 2019 09:52 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (3)

O studiu PlatinumGames byla v posledních dnech řeč hlavně v souvislosti s jejich novinkou Astral Chain. Dnes se ale zraky ubírají k jejich jinému projektu, o kterém jsme si mysleli, že nemá šanci spatřit světlo světa. Jedná se o Scalebound, který měl vyjít pod záštitou Microsoftu jakožto exkluzivita pro Xbox One. Podle posledního reportu z webu Nintendo Insider ale Scalebound nakonec vyjde jakožto exkluzivní titul pro Nintendo Switch.

Už v minulosti se mluvilo o tom, že se Nintendo snaží obnovit vývoj nějakého zrušeného titulu, ale až nyní je řeč o konkrétní hře. Zmiňoval to především Imran Khan, redaktor Game Informeru. Zdroje jsou prý dost důvěryhodné na to, aby autor reportu těmto informacím uvěřil. Co na druhou stranu ale není jisté, je to, jestli se vývoj celkově zrestartoval nebo vývojáři staví na jejich předchozím výtvoru.

Pokud se vývoj Scaleboundu pro Switch opravdu potvrdí, oblíbenost Nintenda jistě v očích některých hráčů dost stoupne. Při oznámení to totiž byla jedna z nejočekávanějších exkluzivit pro Xbox a o to víc pak zamrzelo, když jsme se dozvěděli o jejím zrušení. Možná se ale s hlavním hrdinou Drewem a jeho dračím parťákem Thubanem přeci jen vydáme do fantasy světa plného obřích monster.

Zdroj: Nintendo-Insider

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
4519932
digmen napsal 20. 2. 2019 v 08.34

Já chci Vanquish 2... :-D

Nahlásit nevhodný obsah

20922717
Endys22 napsal 19. 2. 2019 v 15.25

Kvůli této hře jsem i ochotný zakoupit jak Xbox, tak klidně i switch. Byl jsem zklamaný, že hra nevyšla. Rozhodně dobrá zpráva ať je pravdivá jakkoliv. Naděje zase vzrostly.

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 19. 2. 2019 v 11.02

Třetí hra vyvíjená současně pro Nintendo?
Nepřekvapí mne oznámení, že Nintendo Platinum Games rovnou koupí.

Nahlásit nevhodný obsah