Zapojte se do diskuze v hPodu #675

23. leden 2019 19:15 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (6)

Po minulých škatulatech s termínem natáčení a chybějícími členy pravidelného osazenstva naší diskuzní skupinky se tento týden zase vše navrátilo do běžných kolejí. Natáčet budeme ve čtvrtek odpoledne a navrátivší se Pavel hrál tolik her, že by na to průměrnému truhláři ani nestačily prsty na obou rukou. A ostatní na tom nejsou o moc hůř.

Samozřejmě probereme horké herní novinky uplynulého týdne, ať už půjde o remake Resident Evilu 2, Ace Combat 7 či The Hong Kong Massacre. Také se dozvíte, jaká byla předváděcí akce Total War: Three Kingdoms v Londýně a debata nás určitě zavede i k dalším tématům.

Samozřejmě nám také můžete klást své zvídavé dotazy. Prostor pro ně je buď níže v diskuzi, nebo na adrese podcast@hrej.cz s heslem DOTAZY v předmětu. Natáčet budeme zítra v pět, dostaví se dva Davidové, Zdeněk a Pavel. Uslyšíme se v pátek v osm večer!

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20904669
jesusquintana napsal 24. 1. 2019 v 16.21

Ahoj. Čekají nás anthem a division 2 a Vojta někdy minule hodně vychvaloval destimy2. Ktera z těchto her vás zajímá nejvíc a nejmíň? Já mám v division 1 asi tři sta hodin a su celkem nadšenej jak mě ta hra pořád může bavit i po třech letech od vydání. Vím že byly problémy pri launchi ale dodáním obsahu to vyvojari vylepšili a ted sem třeba strávil zase víkend v globálním eventu abych získal tajnou sadu kterou jsem samozřejmě nezkompletoval. Teď bych chtěl nasednout do něčeho od začátku z výše jmenovanych tři her a nevím zatím kterou. Díky za vaše názory na tyhle hry.

Nahlásit nevhodný obsah

20887270
1337 napsal 24. 1. 2019 v 13.58

Ahojte,
protože jste si minule posteskli nad malým počtem dotazů tak se poprvé zeptám taky. Zeptám se konkrétně Davida (jakožto fanouška budovatelských strategií - ale pokud někdo hrál oboje, může odpovídat taky), jestli by upřednostnil spíše Planet Coaster nebo Cities Skylines a proč. Mne totiž třeba překvapilo, jak rychle mne Planet Coaster jakoby "pustil", a to přesto (nebo možná právě proto), že je tam miliarda možností editování naprosto všeho.

Dík za odpověď!

Nahlásit nevhodný obsah

20818484
udh napsal 24. 1. 2019 v 13.09

Ahoj :) poprvé jsem se odhodlal zeptat se na pár otázek :)
1. Jako velký fanda her od Valve ( nemyslím DOTA a artifact) by mě zajímalo jestli nevíte něco aspon o SOURCE 2 enginu ? Několikrat potvrdili že na tom pracují.
2. Jestli to není tajné tak jako fanoušek do aut by mě zajímalo jaké máte auta a jestli máte plný počet bodů ? :D
3.Vzhledem k tomu že jezdíte po různých výstavách a akcích zkoušeli jste někdy nějakej simulátor kterej se s vámi hýbe a tím zprostředkuje přetížení?

Jinak sleduju vás už opravdu dlouho a po různých odchodech jsem myslel že na hrej zanevřu ,ale Pavel to dokázal ukočírovat správným směrem.
Hlavně nikdy neruště Hpod je to hlavní věc co mě na hrej táhne :)

Nahlásit nevhodný obsah

20836016
Khalashnikovf napsal 24. 1. 2019 v 07.18

Čaute, sice pozdě, ale přece: Do Novýho roku všechno nejlepší a hlavně pořádný herní úspěchy.
1) A právě: Jakej chystáte na letošek ten váš pořádný herní úspěch? Třeba já bych chtěl konečně dohrát Nier Automata... a DLC k Horizonu ... uf.
2) Zaregistrovali jste prohlášení Bonuswebu ohledně Cenegy? Máte taky nějaké takovéto pepřeníčko? A nebo myslíte,že jenom tahají horkou nudly?

Mějte se tam!

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 23. 1. 2019 v 23.34

Zdravíčko.
Zajímalo by mě, jestli si někdo z vás pamatuje na open world hru, která měla vyjít v roce 2008. Děj se měl odehrávat v Las Vegas, honičky v autech, přestřelky a samozřejmě návštěva nočních podniků. Prostě GTA v Las Vegas. Tato hra byla nakonec zrušena, nevím z jakého důvodů, možná, že na YouTube se dají dohledat nějaké gameplaye videa, trailery . . . Jednalo se o hru THIS IS VEGAS.
V tom roce jsem se o ní dost zajímal a byl jsem zklamán, když došlo k jejímu oficiálnímu ukončení.

Nahlásit nevhodný obsah