Nová ukázka z Layers of Fear 2

21. leden 2019 12:27 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (2)

První díl mysteriózní hororové adventury Layers of Fear si u nás na webu vysloužil absolutní hodnocení.  Kromě této povedené hry má polské studio Bloober Team za sebou thriller The Observer. Už minulý rok z jejich tábora zaznělo, že kutí pokračování právě Layers of Fear. První díl jsme strávili v domě šíleného malíře, ten druhý by zas měl být z prostředí filmu.

Vydavatel Gun Media, který se má také starat o vydání Layers of Fear 2, zveřejnil novou ukázku z této hry. Podíváme se na opuštěnou loď, kde se opět děje něco velmi špatného. Tentokrát budou ústředním tématem filmy. Na lodi se totiž budou odehrávat takové hrůzy, že raději budete chtít být hercem, než sám sebou. Ve videu se objeví hlas Tonyho Todda, kterého můžete znát například z hororu Candyman.

Bohužel jsme se nic nedozvěděli o datu vydání, na jehož oznámení si budeme muset ještě nějaký ten čas počkat. Kromě toho netušíme, jestli se hra, stejně jako první díl, podívá na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj: Gameinformer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875576
Smaug. napsal 21. 1. 2019 v 14.51

Khalashnikovf: Druhou Amnesii dělal úplně jiný tým. Frictional games jen poskytli licenci a opět jejich SOMA byla výborná.
Tohle může být taky dobré, jen to musí uchopit za správný konec. V LoF něco jako potvora bylo taky a výsledný konec se mimo jiné odvíjel od toho, jak setkání s ní proběhlo.

Nahlásit nevhodný obsah

20836016
Khalashnikovf napsal 21. 1. 2019 v 13.37

Sami sobě si vytvořili tvrdou konkurenci a dost možná to dopadne jako Amnesia 2.
Kort když v tom traileru je vidět nějaká potvora a o tom původní LoF vůbec nebylo.
Tak nevim nevim...

Nahlásit nevhodný obsah