Nový Total War ukazuje krásy přírody

12. leden 2019 15:01 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (0)

Série Total War se už brzy rozroste o další díl. Zatímco minule jsme udělali pořádek na britských ostrovech, tentokrát nás hra zavede na území Číny. Vývojáři z Creative Assembly vypustili další trailer, na kterém se prezentuje především příroda doplněná o nastínění příběhu cesty za mírem ve válkou zpustošené zemi.

Total War: Three Kingdoms prozkoumá období tří říší a provede nás příběhem začínajícím v roce 190 n.l. Čína se za vlády mladého císaře rozpadá a rostoucí chamtivost vojevůdce Tung Čua, který si z něj dělá svou loutku, nevydrží věčně. Cílem hráče bude v roli jedné z jedenáctí frakcí sjednotit Čínu a stát se ultimátním vládcem. 

Z videa je patrné, že nové pokračování se nebude, co se barevné palety týče, držet při zemi a nabídne oproti předchozím dílům série pestřejší zpracování. Příroda vypadá skutečně přitažlivě ať už se jedná o louky, lesy, hory či zvířata. Jak se působivé zasazení projeví na hratelnosti budeme mít možnost zjistit už brzy.

Total War: Three Kingdoms vychází na PC 7. března a k přeobjednání je i na Xzone.cz. Při zakoupení limitované edice dostanete kromě tištěné herní mapy a plakátu ještě DLC s názvem Yellow Turban Rebellion, které do hry přidává nové vojevůdce, třídy hrdinů, dovednosti postav, zbraně i výbavu.

Zdroj: WCCFTech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!