Catherine se možná dočká PC portu

4. leden 2019 15:09 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (2)

Sega si v poslední době libuje v dávání bizarních nápověd, co se týče vydávání PC verzí svých her. Udělala to už při lákání na vydání Bayonety a Vanquish na PC a teď se nově objevil záhadný obrázek právě na stránkách Bayonety na Steamu. Konkrétně jde o obrázek ovce s vypláznutým jazykem a popiskem „Baa.“

Pro většinu lidí to asi moc neznamená, ale ti všímavější poukazují na to, že by mohlo jít o náznak vydání Catherine na PC. Tato hra se totiž odehrává ve snovém světě, ve které jsou postavy reprezentovány jako antropomorfní ovce. Dokonce i místní bar se jmenuje „The Stray Sheep“.  Tato kombinace simulátoru mezilidských vztahů a adventury vyšla v roce 2011 na Xbox 360 a PlayStation 3 a v naší recenzi si tenkrát vysloužila moc pěkné hodnocení.

Sega na PC zažívá úspěch, protože lidé už dlouhodobě volají, aby tyto japonské hry byly dostupné na Steamu. Jestli půjde o původní verzi, nebo o remaster Catherine: Full Body, který by měl být dostupný v Japonsku už v teď únoru, není vůbec jasné. Jak to celé bude, se snad už brzy dozvíme.

Zdroj: Vg247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20828568
Ursus napsal 4. 1. 2019 v 17.35

"... kombinace simulátoru mezilidských vztahů a adventury..."
Tak kombinace simulátoru mezilidských vztahů a adventury je tak možná Life is Strange. Catherine je kombinace simulátoru mezilidských vztahů/randění a logického puzzle rychlíku.

Nahlásit nevhodný obsah

20923374
Emetior napsal 4. 1. 2019 v 15.35

Rád bych upozornil na fakt, že slovo "bizardní" neexistuje, správnou variantou je pouze "bizarní". Chápu, že tohle není The Economist, ale alespoň perex by mohl být bez chyb.
Jinak díky za herní zpravodajství vůbec a hodně zdaru do následujícího roku.

Nahlásit nevhodný obsah