Představena RTS Conan Unconquered

9. prosinec 2018 13:59 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (3)

Řadu videoher podle slavného Barbara Conana rozšíří příští rok v létě další titul. Jmenuje se Conan Unconquered a tentokrát se bude jednat o strategii, která by se zdánlivě dala připodobnit k žánru tower defense. Budete v ní totiž bránit svou pevnost před stále rostoucími vlnami nepřátel.

Hra je vyvíjena studiem Petroglyph Games, od kterého se mimo Conana dočkáme v brzké době i remasterů původních Command & Conquer a Red Alert. Zakládající členové tohoto studia totiž začínali právě na této sérii a pod značkou Petroglyph Games se proslavili především Star Wars: Empire at War, ale žánru strategií se drželi i v jejich další tvorbě.

Hratelnost Conan Unconquered bude založena na odrážení stále početnějších nepřátelských armád, mezi jednotlivými koly budeme spravovat své zdroje, vyvíjet nové obranné technologie a budovat vlastní bojovníky. Hra bude probíhat v reálném čase s tím, že půjde pozastavit za účelem rozdělení příkazů, případně stavby budov.

Ve hře se samozřejmě objeví známí hrdinové, včetně samotného Conana. Kromě hry pro jednoho hráče nabídne i online kooperaci dvou spoluhráčů, přičemž bránit budete vždy pouze jednu pevnost. Vydání je plánované na druhý kvartál příštího roku, a to pouze na PC.

Zdroj: Game Informer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
8010309
bukrr napsal 10. 12. 2018 v 15.11

Elegantní řešení, jak udělat RTS ze světa Conana

Nahlásit nevhodný obsah

20865756
Honza4545 napsal 9. 12. 2018 v 16.56

black.k: Protože koncept na kterém jede They are billions vůbec nevzniknul mnoho let dřív už například ve warcraftu 3.

Nahlásit nevhodný obsah

1436166
black.k napsal 9. 12. 2018 v 14.59

takze : They are bilions ..... kopirka...

Nahlásit nevhodný obsah