Zapojte se do diskuze v hPodu #668

5. prosinec 2018 16:37 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (2)

V předvečer poslední velké herní události letošního roku, tedy The Game Awards, se opět sejdeme kolem mikrofonu, abychom probrali nejdůležitější události uplynulého týdne, a také si popovídali o tom, co nás ještě do Vánoc čeká.

Samozřejmě si budeme povídat o krásných nových hrách, které v současné době okupují naše harddisky, přeci jen se letošní podzimní sezóna vzedmula v poslední křeči a vyslala na světlo světa posledních pár větších titulů. Mimo to se určitě otřeme o svá očekávání z TGA, probereme kontroverze kolem Bethesdy i PlayStation Classic a pomalu vám nastíníme naše plány s letošní Invazí.

U mikrofonu tento týden nebude chybět Pavel s Tadeášem, dorazí ale také Vojta a především vzácný host z dalekého východu - Aleš. My všichni se těšíme na vaše dotazy, případně na další kola herních kvízů a tipovaček. Psát nám je můžete níže do diskuze, případně na adresu podcast@hrej.cz s heslem DOTAZY v předmětu. Uslyšíme se jako obvykle v pátek v osm večer!

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
11486141
Beetlejuice Beetlejuice Beetlejuice napsal 6. 12. 2018 v 19.32

Více soutěží, více :D

Nahlásit nevhodný obsah

20877905
adamkohorny95 napsal 5. 12. 2018 v 16.45

Nazdar Hrejtaci. Chcem sa len spýtať, či si niekto zoberie a bude recenzovať karetnú hru od Valve artifact.
K tomu naväzuje aj druhá otázka. Hra si už dopredu zožala veľkú kritiku, nie za to aká je, ale len preto že po xy rokoch Valve vydáva hru a je karetná. Automaticky to označili za klon HS a o pokus naskočiť na vlnu karetných hier kde sa len chcú napakovať (Ryžovať). S čím sa dá čiastočne aj súhlasiť, pretože Valve je schopné natrieskať mikrotransakcie aj do Tetrisu. Čiastočne frustráciu fanúšikov zdieľam aj ja, kvôli politike Valve. Ale nie je to voči hre samotnej nefér ? schytávať kritiku, len preto, že niekto očakával oznámenie inej hry, alebo preto, lebo sa mu nepáčia karetné hry mi príde detinské. A čo som čítal ohlasy, hra je vychvaľovaná a gameplay je vraj super, ale zároveň je kritizovaná kvôli drahým mikrotrasakciam.
PS: Keď ste min. hpod spomínali klasiky RTS hry, Pavel hovoril že by uvítal remaster W1 či W2. Tak pred pár dňami vyšla hra Loria, ktorá je práve inšpirovaná týmito dielmi Warcraftu. Je to malý indie titul ale myslím, že vyzerá super a chystám sa ju kúpiť aj ja ohlasy má zatiaľ dobré.
Prajem pekný zvyšok týždňa.

Nahlásit nevhodný obsah