CGI trailer rozpoutává bouři v Just Cause 4

13. listopad 2018 13:22 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Podzim, to je samé Call of Duty, Battlefield, Fallout nebo Red Dead Redemption, ale vycházejí i další hry! Možná hry, které jsou o něco nenápadnější, ale stále tituly, které mají miliony fanoušků. Ať už jde o vycházivšího Hitmana, nebo třeba o Just Cause 4, máme se na co těšit. A zatímco Hitman už jen čeká, jak se mu povede, Rico Rodriguez má ještě čas a může svou nespoutaností nalákat i hráče, kteří o Just Cause zatím nepřemýšleli.

Avalanche na příběh v své nejznámější sérii moc nedají, ale Rico musí mít nějaký důvod, proč na ostrov Solís přicestoval a proč jej za krátkou dobu otočí vzhůru nohama. Tou událostí, která ho přivedla, je záhadná smrt vlastního otce. Zdá se, že okolnosti byly přinejmenším podivné, a tak Rico touží po tom, aby odhalil pravdu. A ta bude pravděpodobně souviset s organizací Black Hand, kterou vede jistá Gabriela.

Jak? To už je vlastně jedno. Máme zasazení, máme příběh, máme antagonisty... a máme Rica, který nezapomněl nic z toho, co uměl v minulosti. Takže máme výbušný koktejl, na který se můžete v prosinci těšit. Níže se můžete podívat na CGI trailer, který vytvořil tým Visual Works. Ten mimo jiné odhaluje, že Ricovi nepřátelé rozpoutají bouři nejen obrazně, ale i doslova. Jak asi výsledek dopadne?

Zdroj: All Games Delta

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20921825
KnedlikCZ napsal 13. 11. 2018 v 16.27

Renee: Přízvuky jsou celkem v poho jen ta hudba mi přivodila epileptický záchvat

Nahlásit nevhodný obsah

8405418
Renee napsal 13. 11. 2018 v 13.57

Ty přízvuky jsou strašlivý :D
Úplně se těším, doufám že na PSko nezmrší optimalizaci jako posledně...

Nahlásit nevhodný obsah