Zapojte se do diskuze v hPodu #664

7. listopad 2018 17:17 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (4)

Týden zase jednou utekl jako voda, ještě jsme ani nestačili zapomenou na lahodné neveganské dorty a už je zase čas usednout do kroužku kolem mikrofonu a probrat události herního světa.

Řeč bude samozřejmě ještě jednou o Red Dead Redemption 2 a o zážitcích, které jsme za uplynulý týden stačili načerpat. Navíc náš kroužek diskutujících rozšíří Adam, který také pilně kovbojuje. Kromě toho ale také probereme události letošního Blizzconu a samozřejmě si popovídáme o hrách, které právě hrajeme.

Zároveň svůj prostor dostanou i vaše dotazy. Psát nám je můžete níže do diskuze, případně na mail podcast@hrej.cz s heslem DOTAZY v předmětu. U mikrofonu se tentokrát sejdeme ve slušné sestavě, kromě Pavla a Davida dorazí také Tadeáš, Zdeněk a Adam. Uslyšíme se v pátek v osm!

Zdroj: vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20910437
JaRri napsal 8. 11. 2018 v 15.04

Ahoj pánové. Už několik týdnů, se chci konečně dokopat k tomu abych vám napsal. Jelikož jsem celkem dost pracovně vytížen a volný čas se snažím věnovat rodině, i tak si nikdy nenechám ujít váš hpod, který mám opravdu strašně rád. Zdá se mi, že za posledních pár měsíců mírně dotazy opadly, a zdá se mi, že Pavel ale určitě i ostatní z redakce mají radost když je dotazů více, tak jsem si řekl, že přispěji, i když myslím, a nedivím se, že toto asi ani číst celé nebudete. Upřímně si myslím, že pod vedením Pavla redakce šlape neskutečně dobře. Chtěl bych také zmínit Zdeňka, kterého jsem si fakt hodně oblíbil a určitě nejen já. Samozřejmě jste ale všichni super. Teď nějaké dotazy. 1. Pro předplatitele ps plus je ke stažení zdarma yakuza kiwami, strašně mě to chytlo a chci se zeptat jestli jste to někdo hrál a jestli mi můžete doporučit nějaký další díl, ale mám jen ps4 jinou konzoli nemám. Někde jsem četl , že se chystají na ps4 nějaké remastery starších dílů, víte o tom něco? 2. Máte někdo nový Playstation magazín? Budete pořizovat? 3. Minulý týden jsem udělal platinu z far cry4, teď chci dokončit far cry primal. Je to myslíte složitější než čtvrtý díl? 4. Můžete mi doporučit nějaké JRPG? Tak nějak bych chtěl víc proniknout do tohoto žánru, tak něco pro začátek. Tak to je vše. Ještě jednou díky za vaše hpody, mějte se pěkně a ať se daří. PS: Pavle držím palce v nekuřáctví, taky 2 roky nekouřim, a Morčata krmime roky pouze senem a občas nějakou zeleninu, takže paní ve zverimexu na tobě chtěla vydělat :-)))))

Nahlásit nevhodný obsah

20883442
Amos napsal 8. 11. 2018 v 10.03

veselykralicek: Mnooo, počítá se Total Commander? :)

Nahlásit nevhodný obsah

20878723
veselykralicek napsal 8. 11. 2018 v 09.22

Ahoj kluci,

vzpomínáte na éru demíček? Jaké demíčko bylo Vaše nejoblíbenější? Přimělo Vás demíčko ke koupi hry? Já to tak měl u Posla Smrti a Diabla 2. A které hry měly třeba demíčka, které se pak v plné hře nevyskytly? Napadá mě třeba Jagged Alliance 2 nebo Fallout Tactics, z nichž demíčko Jagged Alliance 2 je nejlepší demíčko vůbec.:-)

Nahlásit nevhodný obsah

20908951
Lvngi napsal 7. 11. 2018 v 20.22

Zdravím celou redakci,
píši Vám jen s krátkým dotazem ohledně anime. Máte s ním nějaké zkušenosti a pokud ano, jaké z nich Vás zaujalo nejvíce? Já osobně jsem se dostal relativně nedávno k peckám jako je Death Note, Fullmetal Alchemist nebo Attack on Titan a musím se přiznat, že mě v poslední době nic z filmů nebo ostatních seriálů alespoň do podobné míry nezasáhlo.
Ať se daří

Nahlásit nevhodný obsah