První ukázka z komiksu Life is Strange

7. listopad 2018 16:45 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (1)

O komiksu ze světa Life is Strange jsme vás poprvé informovali již v létě, naposledy přibližně před měsícem. Nicméně datum vydání se již pomalu nachýlilo, ve Spojených státech si ho první zájemci budou moci zakoupit již příští týden. My, kteří se kvůli geografické poloze k jeho přečtení jen tak nedostaneme, musíme vzít zavděk první ukázkou toho, jak komiks z tohoto univerza vlastně bude vypadat.

Tu uvolnila vydavatelská společnost Titan, která za komiksem autorsky stojí. Jak už jsme psali v předchozích novinkách, komiks dále rozvíjí příběh ústřední dvojice první série, tedy děvčat Max a Chloe. Autoři si vybrali jeden z dvou možných konců a rok po něm navazují se svojí variantou událostí v Arcadia Bay. Komiks bude celkově čítat čtyři díly, cena jednoho je v USA nastavena na čtyři dolary.

Samotná ukázka zachycuje konverzaci Max a jejích kamarádů. Druhá hlavní postava, Chloe, zde absentuje, což je ostatně z části předmětem dané diskuze, stejně tak jako záliba Max ve fotografování. Zbylé postavy si ze základní hry nepamatujeme, je však možné, že naše paměť už neslouží tak jak by měla. Na celou ilustraci se můžete podívat pod novinkou.

Zdroj: Gamespot

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874250
Kapitán Preclík napsal 7. 11. 2018 v 19.20

Nepamatujete si je správně, ani jedna z vedlejších tam nebyla

Nahlásit nevhodný obsah