GRIP po vydání čeká další obsah

6. listopad 2018 10:43 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (3)

Po více jak dvou letech strávených v early access programu na Steamu konečně přichází vydání duchovního nástupce kultovního Rollcage od Psygnosis – GRIP. Hra bude dostupná už dnes a vývojáři se při příležitosti dokončení vývoje podělili o pár informací ohledně toho, na čem teď budou pracovat.  

Vydáním hry to pro vývojáře rozhodně nekončí. Chris Mallinson ze studia Caged Element řekl, že chystají další obsah, který průběžně do hry budou přidávat. “Půjde o nové tratě, kola, vybavení a možná dojde i na další herní módy. Tratě a další menší věci dostanou hráči zdarma, větší DLC už budou zpoplatněné, ale všechno bude mít svůj důvod,” řekl Mallinson 

V minulosti se také mluvilo o podpoře virtuální reality. Prý se momentálně nic takového nechystá, ale kdyby měl GRIP opravdu velký úspěch, tak je to něco, o čem budou velmi uvažovat. Podobná odpověď přišla i na otázku ohledně cross-playe. Hra vychází na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, takže by vývojáři mohli následovat Fortnite s jejich propojením všech platforem. Momentálně ani tohle není prioritou studia, ale časem se k tomu možná dostanou.  

Hratelnost GRIPu si hodně zakládá na rychlosti, takže musela přijít i otázka na to, jestli v případě Switche přišly nějaké kompromisy v závislosti na tom, že je to hardwarově nejslabší konzole. Hra prý bude vypadat o něco hůře, ale hraje se stejně dobře jako na ostatních platformách.  

Zdroj: wccftech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20904101
Přerostlá čivava napsal 9. 11. 2018 v 07.59

Pecka. Rollcage byl super, doufám, že Grip pojede na stejné vlně hratelnosti.

Nahlásit nevhodný obsah

20836016
Khalashnikovf napsal 6. 11. 2018 v 13.00

tuter: Krabicovka vychází, nevim jestli i v ČR.

Nahlásit nevhodný obsah

20863689
tuter napsal 6. 11. 2018 v 12.37

Hra vychází jen digitálně, nebo i krabicově? Krabičku na ps4 bych si u vás rád koupil :-D

Nahlásit nevhodný obsah