Civilizace 6 na Switchi bez multiplayeru

2. listopad 2018 16:00 / Ferdys / Novinky / Diskuze (1)

Vše to začalo jako obvykle na Redditu. Uživatel jménem WinneonSword si totiž během prohlížení profilu šesté Civilizace všiml něčeho divného. U řádku určující počet hráčů se udává hodnota jeden, maximálně čtyři hráči. A to pouze přes lokální síť, tedy LAN. Na celé kartě hry pak není o online multiplayeru žádná zmínka.

Nedlouho poté začali fanoušci diskutovat, že by multiplayer mohl přijít v budoucím patchi. 2K však všechny debaty uzavřel se slovy, že Civilizace 6 pro Switch multiplayer obsahovat nebude. Hráči se tak musí spokojit s hraním pouze na lokální síti.

Fanoušci jsou tímto stanoviskem právem pobouřeni a cítí se být podvedeni. Civilizace má velkou online základnu a mnoho hráčů doufalo, že si budou moct zahrát s přáteli online. Sám objevitel této informace WinneonSword komentuje situaci se slovy. “Pokud nebude online multiplayer přidán v Day one patchi, budu se těžko přemlouvat ke koupi Switch verze. Online stránka hry pro mě byla v sérii Civilizace klíčovým a hlavním důvodem proč jsem si hru tolik užíval.“

Ne všichni to ovšem vidí tak tragicky a odvolávají se na stále solidní zážitek ze hry pro jednoho hráče. A jak to máte vy? Byla by pro vás absence online hraní v Civilizaci důvodem pro zrušení koupě?

Zdroj: Eurogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20843606
MyBullet napsal 3. 11. 2018 v 01.58

Mno, na počítači jsem stejně hrál jen singl.. A switch je konzole super pro vícero lidi na jednom miste...
Netuším

Nahlásit nevhodný obsah