World War 3 vchází do předběžného přístupu

22. říjen 2018 17:08 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (0)

Byly doby, kdy by se dále zmíněná otázka považovala za výsměch, ale: Nechybí vám futuristické střílečky? Jasně, teď je tu Black Ops 4, ale všichni tempo tamních hráčů známe a víme, že se ti obyčejní moc nechytají. Navíc veškerá realističnost je ta tam. V těchto dnech ale vychází zajímavá alternativa. Od autorů, kteří mají na svědomí hru, o níž se mluvilo v případě loňské Invaze a v měsících po ní suverénně nejvíce. Vzpomenete si ještě na Get Even?

Zajímavý psychologický horor si odnesl jednu z cen v kategorii za nejlepší audio. Při troše štěstí mohou polští vývojáři The Farm 51 bojovat o nějakou z cen i letos. O Invazi samozřejmě nepřijdete, ale nejde tu o ní, jako spíše o jejich vizi třetí světové války. Tu představuje hra stroze pojmenovaná World War 3, která dnes vyšla na Steamu. Zatím jen v předběžném přístupu.

Pokud jste o projektu neslyšeli, tak vás bude zajímat, že se jedná primárně o multiplayerovou silně taktickou akci, která se neobejde bez spolupráce celého týmu. Vývojáři se už v minulosti chlubili robustním balistickým systémem, různými typy brnění nebo zbraněmi, které mají svůj základ v současnosti. Ale video vám poví více než několik slov. Navíc je možné, že si WW3 ukážeme i v některém z příštích vysílání. Tak buďte ve střehu.

Zdroj: All Games Delta

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!