Spider-man dostává NG+ a novou obtížnost

20. říjen 2018 10:11 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (3)

Možnost znovu si prožít dobrodružství Petera Parkera v režimu New Game+ konečně dorazila na PS4. Update 1.08 mimo jiné dále připravuje hru na příchod prvního ze tří DLC s názvem The Heist, opravuje několik drobných chyb, rozšiřuje možnosti foto módu a přidává novou obtížnost.

Společně s novou verzí hry se rozšířil i seznam trofejí o bronzovou za další průchod příběhem a stříbrnou za dokončení hry na nejtěžší obtížnost. Ta se jmenuje Ultimate a je nyní jednou ze čtyř možností, jak si Spider-Mana zahrát. Přibyly i trofeje související s prvním DLC, které vyjde už 23. října. Všechny zmíněné trofeje jsou samozřejmě oddělené od těch obsažených v původní hře a jsou rozděleny do dvou samostatných přídavků.

Novinkou je i možnost aktivace foto módu stisknutím tlačítka „vlevo“ na d-padu. Do něj přibyly nové možnosti úpravy vašeho screenshotu jako další typy rámečků nebo nálepek. Poslední drobností nejnovější verze hry úprava nejnižší obtížnosti. Při této volbě by měl mít pavoučí muž k dispozici o 50 bodů zdraví navíc.

Spider-Mana seženete včetně seasson passu na Xzone.cz.

Zdroj: Destructoid

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877518
Zdeněk Pudivítr napsal 20. 10. 2018 v 14.29

Egesi: Platina bude pořád stejně jednoduchá. Jak píšu i v tý novince, trofeje za DLC a NG+ jsou oddělené od těch původních v samostatných listech tzn. platina ti zůstane, ale u trofejí budeš mít např. 80% dokončeno. Stejně tak to funguje i u tebou zmíněného Horizonu i všech dalších her.

Nahlásit nevhodný obsah

20869592
tomas.hluchnik napsal 20. 10. 2018 v 14.24

Ty jo hraju to od vydání, ani nehraju nic jineho, a přesto jsem to jeste nedokončil. A oni uz vydávají dlc xD jak to ma clovek všechno stíhat...

Nahlásit nevhodný obsah

20923072
Egesi napsal 20. 10. 2018 v 10.38

Takže ta platina už nebude tak jednoduchá... ještě že jí už mám :).

U Horizon Zero Down to bylo úplně stejné.

Nahlásit nevhodný obsah