New World odhaluje první gameplay

11. říjen 2018 12:06 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (1)

New World je MMORPG, které se momentálně nachází ve fázi uzavřené alfy, ale zatím jsme ze hry přímo od vývojářů nic neviděli. To se ale změnilo s novým trailerem, který ukazuje, jak vlastně hra vypadá v běhu. O tomto titulu jste mohli dříve slyšet hlavně proto, že je s ním spojené jméno Amazon. New World totiž vzniká pod hlavičkou této obří společnosti.

Video ze hry má bohužel jen minutu a nic jiného, než průzkum okolí v něm neuvidíte. Musíme uznat, že po vizuální stránce hra rozhodně špatně nevypadá. V plné verzi by měla vypadat ještě lépe vzhledem k tomu, že se zatím nachází v docela rané fázi testování. Hru pohání Lumberyard engine, který pochází přímo z Amazonu a je určen pro vývoj velkých AAA her. Jeho architektura je založena na CryEnginu.

V New World si hráči budou moci vybrat, jak budou hrát, co budou dělat a sami se rozhodnou, s kým budou a nebudou spolupracovat. To všechno se odehrává ve velkém vyvíjejícím se světě, kde funguje jak denní cyklus, tak střídání ročních období. Vývojáři slibují široké možnosti sociální interakce a hluboké propojení se službou Twitch.tv.

Zdroj: DSOG

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922354
LurvaLurviCoura napsal 12. 10. 2018 v 09.30

Grafický styl dost připomíná dragons dogma, hezké :)

Nahlásit nevhodný obsah