Chystá se další odklad Crackdownu 3

8. říjen 2018 15:16 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (2)

22. únor příštího roku bude opravdu nabitý. V jeden jediný den by měly vyjít hned čtyři velké AAA tituly. Jmenovitě se jedná o PS4 exkluzivní zombie akci Days Gone, kooperační RPG Anthem, FPS Metro Exodus a konečně třetí Crackdown, jehož vývoj se v minulých letech ukázal značně problematickým. Mnoho hráčů poukazovalo na to, že právě posledně jmenovaný by na tuto datumovou kolizi mohl doplatit nejvíce. Vědom si toho je nejspíše i Microsoft, jelikož dle posledních zpráv se zdá, že Crackdown 3 nabere další zpoždění.

Nicméně můžeme všechny fanoušky série, kteří se na nejnovější díl těší, uklidnit. Z původního 22. února by se titul měl nově posunout na 28. únor. O této skutečnosti informoval oficiální Twitter Microsoftu, nicméně velmi záhy byl daný tweet smazán. Společnost dále odstranila původní datum vydání z oficiální stránky hry, která nyní zeje prázdnotou. Svou troškou do mlýna přispěl i Amazon, který na svém webu uvedl, že Crackdown 3 vyjde právě onoho 28. února. Tak či tak, snad se od vývojářů ze studia Sumo Digital, případně od samotného Microsoftu, brzy dočkáme definitivního potvrzení, kdy se hráči budou moci pustit do této open-world akce.

Vývoj hry si prošel mnoha komplikacemi, ostatně v jednu chvíli to dokonce vypadalo na to, že titul potká stejný osud jako další Microsoft exkluzivity, Scaleboundu. Nakonec se však zdá, že po dlouhých letech čekání titul konečně vyjde, byť v jiné podobě, než nám byl poprvé prezentován na Gamescomu v roce 2015. A co vy, těšíte se na Crackdown 3 ještě vůbec? Pokud ano, můžete si předobjednat na Xzone.cz.

Zdroj: SegmentNext

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20866316
Wumitai napsal 8. 10. 2018 v 20.09

jen si to užíjte, i když ta hra někdy vyjde (bůhví kdy) furt to bude táhnout Xbox a MS ke dnu, jako kotva a ta zůstane na pořád, nikdy se ji nezbaví :)

Nahlásit nevhodný obsah

20859361
czmarty7 napsal 8. 10. 2018 v 16.20

Jsem sice xboxovej, ale o tuhle kravinu myslím nikdo už nestal.... Za ty prachy mohli dělat 2 další exkluzivky!

Nahlásit nevhodný obsah