F2P střílečka Warface vyšla na PS4

24. září 2018 11:35 / Aleš Tihlařík / Novinky / Diskuze (4)

Před několika měsíci se spekulovalo o tom, zdali se velmi oblíbený free-to-play titul Warface, vyvíjený německým Crytekem, objeví i na konzolích. Netrvalo dlouho a máme tady to nejlepší potvrzení –verze pro PS4 totiž právě vyšla.

A ani na Xboxovou bychom neměli dle vývojářů čekat dlouho, nachází se totiž momentálně v otevřené betě, její vydání je tedy pravděpodobně otázkou několika týdnů. Warface širokou veřejnost zaujal již na počátku roku, kdy se všichni ptali, jak se mezi F2P hrami může vyloupnout tak kvalitní kousek.

Ke stávajícím šesti módům na devatenácti mapách by pak měly díky DLC přibýt i mraky nového obsahu, mezi něž se mj. bude řadit i populární battle royale. V kompletním stavu by pak hra měla nabídnout bezmála šedesát map, což je opravdu úctyhodné číslo.

Hrajete Warface také, nebo vás tento titul míjel? A jste ochotni mu s příchodem na konzole dát šanci? Podělte se o svůj názor v naší diskuzi.

Zdroj: WCCFTech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20919665
Zerosekai napsal 24. 9. 2018 v 16.09

Jak warframe tak warface znám a obě hry sem i zkoušel na pc, ani u jedné sem ovšem nevydržel až nedávno sem zkusil nainstalovat warframe na svoje nový ps4 a no od té doby hraju denně, rozhodně dám warface stejnou šanci a budu doufat v další super titul který mi konečně sedne místo na pc na ps4

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr2.1 napsal 24. 9. 2018 v 15.40

Warface je jedna z her, "která si jede svoje", má oddanou komunitu a nepotřebuje k tomu 80 miliónů hráčů ani každý týden v novinkách ve stylu "máme růžový motorový pily" nebo "nyní můžete nakoupit premium pokrývky hlavy". Nedávno jsem podobný poklad objevil ve WARFRAME, přiznávám se, že až po shlédnutí dokumentu, ale to je taky poklad F2P her. Vůbec ty hry co přežijí na F2P trhu dost dlouho, netlačej na finanční pilu,jsou vychytaný, a v případě WARFRAME (NE FACE) vyleštěný, že by se za to nestydělo ani Nintendo nebo Hideo Kojima.

Nahlásit nevhodný obsah

20842776
JabJab21 napsal 24. 9. 2018 v 12.23

Warface je zajmava hra, i kdyz na me mozna moc mil-sim, obcas si ji rad zahraju, ale behem dne ci dvou zase odlozim. Nicmene ji vdecim za to, ze kvuli tomu, ze sem si tu hru chtel jednou vyzkouset a splet si jeji jmeno sem se dostal k Warframu, jedny z nejlepsich MMO co sem hral a hraju dodnes.

Jinak samozrejme nesmim zapomenout na: https://www.youtube.com/watch?v=nAjh3fJuI6k

Editováno: 24. 09. 2018 v 12.24

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 24. 9. 2018 v 12.23

viděli jste trailer https://www.youtube.com/watch?v=b_56BNBQ6lw ? Vypadá to že CoD má problém, obzvlášť teď, když jede bez příběhu, né že by před tím (až na MW) mělo CoD nějaký příběh, ale někteří to tak nazývali "příběhem". Tak jako tak, vypadá to slušně, grafika sice žádný zázrak, ale na to střílení, to bohatě stačí.

Nahlásit nevhodný obsah