Další gameplay a info o VR Ace Combat 7

20. září 2018 13:05 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (0)

S pomalu se přibližujícím datem vydání nového dílu série Ace Combat se po dlouhém mlčení roztrhl pytel s novými informacemi. Ve včerejší novince jsme informovali o bonusech k předobjednávkám a nyní se zaměříme na VR složku hry a ukázku jedné z misí.

Obsah pro virtuální realitu v Ace Combat 7 bude oddělen od zbytku hry. Bude se jednat o 3 unikátní mise a spoustu menších drobností. Jednou z nich bude možnost prohlédnout si v hangáru jeden ze čtyř letounů, které byly pro VR mód pečlivě vymodelovány. Po usednutí do kokpitu se rozhlížením ve VR helmě pokocháme plně funkčním interiérem a budeme moci vlastním pohledem zaměřovat nepřátele. Ve hře bude přítomný i mód „Air Show“, ve kterém budeme sledovat letecké přehlídky.

Gameplay video ukazuje jednu z příběhových misí s názvem „First Contact“. Po krátkém úvodním briefingu se jde do akce. Ve stíhacím letounu Mitsubishi F-2 bude naším úkolem zničit několik radarů umístěných do skalnaté krajiny. Na ukázku se podívejte sami pod novinkou, pro úplnost už jen doplním, že hra běží na standartní verzi PS4.

Ace Combat 7: Skies Unknown dorazí 18. ledna na Xbox i PlayStation a 1. února také na PC. Všechny verze naleznete ke koupi i na Xzone.cz.

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!