Thronebreaker vychází už za měsíc

18. září 2018 14:43 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (3)

Není to tak dávno, co jsme se dozvěděli, že singleplayerová část karetního Gwentu od CD Projektu Red bude nakonec samostatným titulem jménem Thronebreaker: The Witcher Tales. Dnes se vývojáři mimo jiné podělili o datum vydání hry. Na PC Thronebreaker přijde skrz GOG už 23. října. Hráči na konzolích PlayStation 4 a Xbox One si pak budou muset počkat do 4. prosince.

Od původní myšlenky se toho ohledně příběhu moc nezměnilo. Tvůrci tady budou vyprávět dosud neviděný příběh o Meve, královně severní říše Lyrie a Rivie. Momentálně se musí vypořádávat s Nilfgaardskou invazí. Všechny bitvy budou ve hře probíhat skrz karetní partie stejně jako v Gwentu a prý si pro nás přichystali speciální karty, které byly vytvořeny exkluzivně pro tuto singleplayerovou kampaň.

Mimo to také budete muset spravovat své zdroje, budovat a rozšiřovat svoji armádu. Z větší části to ale stále bude poslouchání příběhu a karetní bitvy. Zatím nevíme, za kolik se bude Thronebreaker prodávat, ale to se jistě dozvíme ještě před samotným vydáním.

Aby toho nebylo málo, CD Projekt spolu s tím oznámil, že spolu s vydáním Thronebreakeru se také samotný Gwent konečně přesune z bety do plné verze. Spolu s tím přijde i masivní Homecoming update, který má přinést spoustu razantních změn.

Zdroj: VG 24/7

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20919665
Zerosekai napsal 19. 9. 2018 v 11.00

Martin Nahodil: možná kdyby byl dostatečnej ohlas tak si dovedu představit minimálně nějakou speciální edici s balíčkem karet na vrch, prostě CDPR styl, to by se mi dost líbilo

Nahlásit nevhodný obsah

20870844
Martin Nahodil napsal 19. 9. 2018 v 09.29

Corvus von Corax: Asi bych s tím nepočítal. Na twitteru psali vývojáři, že bude hra dostupná exkluzivně přes GOG, ale to na druhou stranu nevylučuje, že by nemohla být krabicovka.

Nahlásit nevhodný obsah

20860885
Corvus von Corax napsal 19. 9. 2018 v 08.01

Předpokládám, že fyzická edice nebude...?

Nahlásit nevhodný obsah