Chystá se deskovka Assassin’s Creed

18. září 2018 13:18 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (2)

Franšíza Assassin’s Creed se řadí mezi ty největší giganty v rámci herního průmyslu. Měli jsme tu nespočet her, knih i komiksů, ale také nepříliš povedený film. Nyní se toto už tak rozsáhlé univerzum rozroste o další položku, a to o novou deskovou hru.

Deskovka ponese název Assassin’s Creed: Brotherhood of Venice a fanoušci budou moci na její výrobu přispět pomocí kickstarterové kampaně, která započne v listopadu. Za vývojem stojí studio Triton Noir, jež už vydalo obdobné hry ze světa Commandos. Deskovka bude zasazena do roku 1509 do éry renesance, tedy do období, které si fanoušci oblíbili díky postavě Ezia. Konkrétněji se děj bude odehrávat mezi díly Brotherhood a Relevations. Co se týče herních principů, tak zde se můžeme těšit na kooperaci zaměřenou stolní hru, která bude klást důraz na stealth mechaniky, dočkat bychom se měli i kvalitně zpracovaných figurek známých z původních her. Na více detailů si budeme muset počkat do 13. listopadu, kdy by již zmíněná kickstarterové kampaň měla začít.

A co vy, hrajete rádi deskovky s tématikou videoher? Podpořili byste vývoj takovéto Assassin’s Creed deskové hry? Dejte nám vědět v diskuzi!

Zdroj: Polygon

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20842776
JabJab21 napsal 18. 9. 2018 v 20.49

Nocto: :D

Nahlásit nevhodný obsah

20880024
Nocto napsal 18. 9. 2018 v 15.33

stealth mechaniky v deskovce? to ako sa priplizim k stolu a nenapadne si hodim kockou?

Nahlásit nevhodný obsah