Just Cause 4 ukazuje svět a prostředí

16. září 2018 13:30 / Aleš Tihlařík / Novinky / Diskuze (1)

Musíme vám říci, že je poměrně osvěžující, věnovat se v těchto dnech i jiné AAA hře než klasickému triu Assassin’s Creed, Call of Duty a Battlefield. Vývojáři z Avalanche Studios si totiž vzpomněli, že i jejich ambiciózní titul vychází v nabitých blízkých měsících, a tak se nám jali ukázat veškeré biomy Jižní Amerikou inspirovaného ostrova Solis.

Pokud vás ve třetím díle Just Cause štvalo, že se stále pohybujete ve víceméně stejných kulisách, které po poměrně různorodé dvojce nepůsobily zrovna dvakrát objevně, tak vás tvůrci rozhodně potěší. Kromě klasické džungle se ve hře podíváme i do pouště nebo zasněžených hor, přičemž každé prostředí bude mít své trumfy v podobě extrémního počasí.

Vývojáři se navíc dušují, že v rámci kořenů se od víceméně anonymního prostředí přesunou k zaplněnému světu, ve kterém bude radost objevovat veškerá zákoutí. Jak nakonec Just Cause 4 dopadne? To se dozvíme 4. prosince, kdy hra vychází na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hru si můžete předobjednat na Xzone.

Zdroj: PC Gamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20908924
Miami Vice napsal 16. 9. 2018 v 23.18

Ten svět je krásnej, ale teď jde o to, kolik z těch všech kilometrů budou zaplněny unikátníma stavbama a místama. Just Cause přeju úspěch, protože to je taková unikátní akční over the top záležitost, která nemá obdoby a pokuď ten svět bude navíc stát za to, tak by si to mohl nejeden z nás fakt užít.

Nahlásit nevhodný obsah