New Super Mario Bros. U Deluxe pro Switch

19. srpen 2018 11:59 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (1)

Tak si to zase jednou zopakujeme. Na Switchi chybí nové velké tituly. A co na to Nintendo? Ano, bude se opět portovat. Z mnohých zdrojů totiž začínají prosakovat zatím oficiálně nepotvrzené informace, že se na přenosné konzoli brzy dočkáme předělaného hitu z Wii U s názvem New Super Mario Bros. U s přívlastkem Deluxe.

Vzhledem k prodejním úspěchům Mario Kart 8 Deluxe se není čemu divit. Ačkoli se jedná o port hry z roku 2014, prodalo se jí více, než na původní platformě. Vzhledem k malé základně majitelů Nintendo Wii U to sice není bůhvíjak překvapivá informace, ale prodejní čísla na Switchi už přesáhly 10 milionů kusů, což je mimořádný úspěch a Nintendo bude určitě pohánět k dalším podobným krokům.

Po vzoru Deluxe edice Mario Kart 8 by New Super Mario Bros. U Deluxe měla nabídnout i obsah navíc. Nabízí se minimálně DLC New Super Luigi U, ale uvidíme, jestli vývojáři nepřijdou ještě s něčím dalším. Pokud se domnělé spekulace potvrdí, měla by se hra z roku 2012 na Switchi objevit ještě letos.

Zdroj: Attack of the Fanboy

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922623
Happy_Porg napsal 19. 8. 2018 v 21.50

Maria mám rád. Už jako malej jsem ho měl rád a baví mě Kart i Odyssey. Tohle si nejspíš postupem času zahraju taky, ale Nintendo by mě osobně potěšilo mnohem víc, kdyby portovali Super Mario Maker, než tohle

Nahlásit nevhodný obsah