Příští rok vyjde nový Sniper: Ghost Warrior

16. srpen 2018 13:09 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (4)

Vývojáři série FPS stříleček Sniper: Ghost Warrior, studio CI Games, oznámili nový díl s podtitulem Contracts. Po neúspěchu posledního dílu se do pokračování chystají docela razantní změny. Vydání hry samotné je pak připravované na příští rok.

V oficiální zprávě od CI Games se dočtete, že Sniper Ghost Warrior Contracts bude obsahovat jak singleplayerovou, tak multiplayerovou složku. Tento díl má být tím nejlepším, co kdy v jejich studiu vzniklo. Na rozdíl od třetího dílu, který se vychloubal otevřeným světem, se tady vrátíme do uzavřenějších a detailnějších prostor. Jak už název napovídá, jako tichý zabiják budeme plnit různé kontrakty v odlišných lokacích.

Za splněné kontrakty dostanete zaplaceno a u každého z nich pak bude několik bonusových úkolů, které vám zajistí další peníze do kapsy. Když se poprvé vrhnete na misi, nemusíte splnit hned všechno najednou. Kdykoliv se tam můžete zase vrátit a dořešit potřebné záležitosti.

K nově oznámenému titulu se vyjádřil CEO Marek Tyminski. Řekl, že je skvělé vidět, jak je celý tým opravdu motivovaný a tvrdě pracuje na nové hře. “Tentokrát nemusejí dělat všechno od začátku a mohou krom vývoje nového obsahu investovat více času na vylepšování stávajících mechanik.” Také řekl, že se poučili z minulých projektů. Contracts by měl být více taktický, a hlavně poskytnout hráčům dobrý pocit ze střelby.

Konkrétní datum vydání zatím neznáme, ale mělo by to být někdy příští rok na platformách PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj: SegmentNext

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20864720
JMBounce napsal 16. 8. 2018 v 19.26

madPav3L: Já to zkoušel asi 3 měsíce nazpět. Možná jsem měl smůlu. Ale co si pamatuji tak mi zlobilo namapování tlačítek, šipka myši zlobila v menu, šplhání se bugovalo, strom co měl spadnout v tutoriálu tak nespadl a celkový dojem byl takový béčkový. Snaží se vyrovnat AAA produkci a to se cení. Ve finále jim fandím, ale prostě mě to odradilo hned na začátku což je škoda. Těšil jsem se na to tenkrát víc než na Sniper elite 4. Srdíčko zaplesalo když jsem viděl nadpis článku a nadšení opadlo když jsem zjistil, že je to koridorovka. FPS střílečkám open world sluší. Třeba Far Cry 5 jsem si neskutečně užil. Byla to fakt jízda a na to že mě 4. díl moc nebavil tak tohle byla jiná káva a i ten pokrok byl znát i když se o tom mluví, že je to jen další FC. A když to vezmu zpětně tak jsem chtěl hrát S:GW hned po Far Cry a to byl možná ten kámen úrazu. Oproti odladěnému FC to působilo jako beta verze a to mě asi odradilo.

Nahlásit nevhodný obsah

20876244
Micronik napsal 16. 8. 2018 v 16.39

já z trojky měl pocit že ta hra sice po ruzných záplatách je dobře optimalizovaná ale jako hra naprosto nudná a hlavně mi tam chyběli některé zbraně které bych více uvítal

Nahlásit nevhodný obsah

20878640
madPav3L napsal 16. 8. 2018 v 15.34

JMBounce:
No já nehrál hned po vydání, ale trochu později, ostatně žádnou hru nehraji hned po vydání, protože na všechno stejně vychází ještě hromada patchů... a na nic špatného jsem nenarazil. Hru jsem si celkem užil, dle Steamu dohráno za 40 hodin.

Nahlásit nevhodný obsah

20864720
JMBounce napsal 16. 8. 2018 v 13.31

Tak to je škoda. Doufal jsem v open world ale bez bugů. To co předvedli v posledním dílu, to se nedalo :-( Ještě že steam umí refund. Prvních 15 minut předvedlo tolik bugů, že to odradilo i mě a to jsem celkem tolerantní.

Nahlásit nevhodný obsah