Vývojářská konference 4C míří do Prahy

10. srpen 2018 18:45 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

Prestižní vývojářská konference 4C se po Kyjevu a Petrohradu chystá do Prahy. Uskuteční se 5. a 6. října v kongresovém hotelu Clarion v pražských Vysočanech. Konference uvítá více než tisíc účastníků z celého světa a nabídne celou řadu zajímavých hostů.

Konference 4C je dílem samotných vývojářů, kteří si dali za úkol obohatit návštěvníky nejnovějšími poznatky z oblasti technologií, umění, herního designu, publikování, marketingu a budoucnosti her. 4C se snaží být o krok napřed, předvídá změny herního průmyslu a nabízí sdílení s předními odborníky na videohry.

V Praze se navíc objeví 4C Career Hub, v jehož rámci bude zájemcům poskytnut více individuální přístup, kdy si díky přednášejícím mohou osvojit poznatky důležité pro svou vlastní práci v tomto rychle se rozvíjejícím odvětví.

Z návštěvy v Praze mají pořadatelé radost: „Praha je vzrušujícím místem a současně i velkým benefitem pro náš hub, který nabídne setkávání a propojování profesionálů a sdílení jejich znalostí,” vysvětluje ředitelka 4C Tatiana Santoriniou. Do Prahy se navíc chystá silná sestava řečníků. Těch bude více než 80, jména budou oznámena brzy. Již nyní však konference láká na zajímavá jména. Objeví se například:

  • Jason Cahill (technický ředitel Minecraft, Microsoft)
  • Mo Fadl (šéf E-Sports divize, Riot Games)
  • Florian Stronk (Co-Founder & CEO, BRAVOCOMPANY Ltd)
  • Greg Street (ředitel designu, Riot Games)
  • Paul Barnett (herní ředitel, Wargaming)
  • Leszek Szczepanski (Senior Gameply Pragrammer, Guerrilla Games)

Vstupenky lze zakoupit na oficiálních stránkách konference. Do 15. srpna navíc se slevou.

Zdroj: Tisková zpráva

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!