PUBG čekají měsíce plné bugfixů

8. srpen 2018 17:30 / Aleš Tihlařík / Novinky / Diskuze (2)

Jestli existuje jedna věc, která spolu s extrémní oblíbeností u hráčů doprovází PlayerUnknown’s Battlegrounds od samého prvopočátku, bude to technická nedokonalost. Pokud se zadíváte na PUBG sekci na Redditu i jiných sociálních sítích, naleznete tuny stížností na bugy, glitche, pády a další zážitek otravující záležitosti. Tvůrci z PUBG Corp jsou však podle všeho muži činu a v nové kampani slibují brzkou opravu.

K obratu o sto osmdesát stupňů by měla přispět kampaň FIX PUBG, pojmenovaná právě podle slov, které často zaznívají od naštvaných hráčů. Vývojáři si sypou popel na hlavu a přiznávají, že právě technická stránka hry je tím, co PUBG drží v ještě větším rozletu. V rámci několika příštích měsíců tedy hodlají opravit všechny (nebo spíše velkou část) chyb a problémů, které hru tíží.

A aby byl proces dokonale transparentní, tak byl v rámci projektu FIX PUBG spuštěn i stejnojmenný web, ve kterém tvůrci detailně popisují nejen smysl celého projektu, ale i jednotlivé bugy, ke kterým poskytují fix logy. Díky přehledné strukturalizaci jednotlivých bugfixů a vylepšení tak můžete zjistit, na čem se právě pracuje a v jaké fázi opravy jsou. A nechybí ani roadmapa, zobrazující budoucí cíle studia.

A jaký je názor vás, našich fanoušků? Jde projekt FIX PUBG šlechetným a správným krokem, nebo hra v současném stavu vůbec neměla vycházet? Nebojte se vyjádřit v komentářích.

PlayerUnknown’s Battlegrounds si momentálně můžete zahrát na počítačích a Xbox One, obě verze pořídíte na Xzone.

Zdroj: Eurogamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877968
OnlyCORE napsal 9. 8. 2018 v 07.48

Po posledním updatu #19 jsem všude četl jak všichni mají parádní FPS, že jim to neskutečně pomohlo tak jsem se těšil, že znovu začnu hrát, dřív jsem měl tak 60-90 FPS s tím, že to nebylo moc hratelné. A teď najednou po updatu mám 20-50 FPS, GG no

Nahlásit nevhodný obsah

20921171
trunk napsal 9. 8. 2018 v 01.00

Nejvíc co tu hru sráží k zemi je DESYNC.

Nahlásit nevhodný obsah