Sledujte 15 minut z finále Walking Dead

22. červenec 2018 12:05 / Aleš Tihlařík / Novinky / Diskuze (3)

Je to neuvěřitelné, ale adventurní série The Walking Dead se po čtyřech sezónách chýlí ke konci. První epizoda finální sezóny bude do světa vypuštěna už za necelý měsíc, a Telltale při té příležitosti zveřejnili prvních 15 minut ze hry.

Vývojáři se v reklamních materiálech hry dušují, že díky použití nové kamery za ramenem, větší svobodě při průzkumu prostředí a scénám bez skriptovaných soubojů zažijete mnohem více napětí a akce. Chlubí se také novým vizuálním stylem, který vzešel z komiksů, věnujících se stejné sérii. Na dříve avizovaný nový engine si však musíme ještě chvíli počkat, tato série je totiž tou poslední, která se místo na Unity staví na obstarožním Telltale Tool.

Video, ve kterém se vžijeme do role Clementine, samozřejmě nedoporučujeme spouštět ve chvíli, kdy nechcete spatřit žádné spoilery a hru si hodláte užít „s čistým štítem“. První epizoda vychází už 14. srpna, a to na počítačích, Xbox One a PlayStation 4. Verze na Switch je v plánu později, o ostatních verzích zatím informace nemáme.

Zdroj: WCCFTech

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880825
Aleš Tihlařík napsal 22. 7. 2018 v 15.45

Tsusaku: Ne, těch dvaadvacet jsem do systému zadával jako přeškrtnutých, což měla být narážka na to, že ta série už běží dlouhá léta. Bohužel podle všeho máme v systému bug, který to přeškrtnutí i přes správné zadání nezobrazí, vylezl z toho tedy, jak říkáš, mišmaš. Každopádně díky za upozornění, nepovedený pokus o vtip byl odstraněn a už je to v pořádku.

Nahlásit nevhodný obsah

20847733
Tsusaku napsal 22. 7. 2018 v 15.25

Co proboha znamena dvaadvacet ctyri sezon? Neni to tak nahodou treba Dvaadvacet epizod a ctyri sezony? Jenom hadam podle toho mismase, jelikoz presny poct neznam.

Editováno: 22. 07. 2018 v 15.27

Nahlásit nevhodný obsah