NHL 19 v traileru ukazuje novou fyziku

21. červenec 2018 17:25 / Aleš Tihlařík / Novinky / Diskuze (6)

Pokud bychom měli jmenovat krále v kategorii sérií, které meziročně dostávají nejméně změn, bude jím pravděpodobně NHL. Každý rok čekáme na nový engine, každý rok čekáme na oznámení hry na PC… A ono nic. Vypadá to však, že si nás pro tento rok EA Sports chtějí trochu uchlácholit, jali se totiž představit vícero novinek – a to v čele s novým kolizním systémem.

Kolize by měly záviset nejen na rychlosti a úhlu srážky, ale i na fyzických dispozicích samotných hráčů. Tvůrci je ostatně ve spojení s novými animacemi popisují jako opravdový gamechanger. Bolest, kterou protivníkovu hráči způsobíte, by se totiž měla ze zasažených končetin a svalů přesouvat dále do těla, což způsobí jeho bolestivé skrčení, budící dojem realističnosti. Důležitou roli hraje také unavenost hráče, jelikož odpočatý hokejista rány rozdává i absorbuje mnohem lépe.

Pohyb po ledu bude vypadat lépe díky technologii Real Player Motion, která by měla zajistit vyšší akceleraci i responzivitu ovládání. Pokud vám tyhle novinky nestačí, tak vás možná potěší přítomnost více než 200 legendárních hráčů ze všech možných ér, nebo nové arkádovější módy, které souvisí se zápasy na vesnických rybnících, jež mají v NHL 19 premiéru. Ve hře si na své navíc přijde i módní policie, nachází se tady více než 900 nových předmětů k přizpůsobení hráčů, mezi něž se řadí i klasické oblečení.

Pokud vás výčet novinek potěšil a máte o hru zájem, NHL 19 se dočkáte už 14. září, a to na Xboxu One a PS4. Pokud se navíc řadíte mezi členy klubu EA Access, můžete si hru na deset hodin vyzkoušet ve trial verzi, a to od 6. září. Hru je samozřejmě také možné předobjednat na Xzone.

Zdroj: Worth Playing

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20869881
_pedrox_ napsal 23. 7. 2018 v 14.07

A presne kvôli tolkým "zásadným" novinkám a vylepšeniam si kupujem NHL 2x za konzolovú generáciu a de facto o nič neprichádzam a som relatívne aktuálny po celú generáciu. Aj tak to mám len na občasné party hranie s kamarátmi :-)
Nedávno som kupoval v akcii 18ku, takže najbližšie až na PS5 nejaký ročník, čo za to bude stáť.

Nahlásit nevhodný obsah

5816151
PredsFanCZ napsal 23. 7. 2018 v 02.08

První "novinka" že při hitech bude hrát roli fyzcická dipozice hráčů je úžasná, Škoda že už v NHL 2000 chára hitoval lépe než Petr Sýkora.
O tom, že s Gaudreau je na zemi fak často, naopak sejmout třeba Ovci dá problém ani nemluvě.
Chtěl bych zpět věci, jako byly ve čtrnáctce, mít možnost si dát do do hry vlastní "věci" loga, dresy, hudbu do stadiónů.
Chci, při hraní za jednoho háče, aby mi trenér opravdu řekl, jaká je moje role v týmu a abychom trénovali souhru a taktiky, které nám trenér nakreslí. Jak budeme hrát přesilovky, jak oslabení.
V hutu chci při nákupu hráčů, co je ve fifě, mít možnost si vyhledat konkrétního hráče.
Chci si opět jako ve 14 zahrát online dynastii, až proti dalším 30 hráčům, byla to fakt zábava, skvělý mód.
Když už hrajeme s kamarádem EASHLza námi vytvořený tým, dvěstě výher na odemčení třetích dresů je přecejen trochu moc pro lidi, kteří u toho nesedí furt.
Chci si vytvořit vlastní turnaj, ať si můžeme zahrát s kamarády u jednoho xboxu a body si nemusíme psát do pc.
Nic z toho v NHL nebude, ale hráčům budemem moct koupit nové boty a kšiltovku.
A stejně si to koupím, protože kdy se zase dočkám hráče Preds na obalu?
Můj nápad že by vyráběli 31 druhů obalu a lidi, si mohli vybrat který tým by zdobil jejich nosič se neujal. :D

Nahlásit nevhodný obsah

5816151
PredsFanCZ napsal 23. 7. 2018 v 01.50

Jsoucno: to šlo už v NHL 2000

Nahlásit nevhodný obsah

20878639
Jsoucno napsal 22. 7. 2018 v 17.53

Hmmm, to zni jako ten prvek, ktery byl predstaven nekdy v roce 2002 - dala se setrelit lahev z branky :)

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 22. 7. 2018 v 12.04

Mart9: ty možná ne, ale ostatním by to nevadilo :)

Nahlásit nevhodný obsah

20893795
Mart9 napsal 22. 7. 2018 v 08.42

Já rozhodně nečekám ani na velké změny, ani na oznámení na PC. Jsem spokojený s NHL 16 na PS4.

Zaprvé tam mam rozehranou už asi osmou sezonu v manager modu a rád bych to dohrál, takže je super, že mě to neláká kupovat nový ročník. No a na PC NHLko nechci, když jsem si právě kvůli němu koupil konzoli.

Nahlásit nevhodný obsah