THQ Nordic představí dvě nové hry

20. červenec 2018 11:10 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (3)

Společnost THQ Nordic se i letos objeví v Kolíně nad Rýnem na herním veletrhu Gamescom. Do Německa přiveze hned několik zajímavých titulů, které si budou moci návštěvníci u jejich stánku vyzkoušet. V rámci veletrhu se navíc chystají představit zcela nové hry.

Biomutant, Darksiders 3, Generation Zero, Fade to Silence, Townsmen VR a Wreckfest – o těchto hrách se již nějakou dobu ví. Možnost vyzkoušet si je na vlastní kůži je dozajista velkým lákadlem a dá se předpokládat, že se díky nim budou kolem stánku THQ Nordic tvořit nechutně dlouhé fronty. Otazníky poletují například kolem Generation Zero od Avalanche Studios, kteří stihli hru oznámit ještě před E3. Na detaily ke hře Biomutant, oznámené na loňském Gamescomu, je hráčská obec taktéž velmi zvědavá. Třetí Darksiders by zase měli vyjít už za necelý půlrok, technický stav hry bude taktéž předmětem velkého zájmu.

Dvě nové hry od THQ Nordic by pak měly doplnit slavnostní zahájení veletrhu. O jaké tituly by mohlo jít? Společnost uvolnila obrázek, na němž provokuje otazníky s nic neříkajícím pozadím. Existují však jisté spekulace ohledně možného kandidáta.

Mluví se především o Jagged Alliance. Práva na tuto značku získala společnost již v roce 2015. V závěru loňského roku se navíc na stránkách hry objevilo logo THQ Nordic a hláška „coming soon”. Dočkáme se tedy odhalení dalšího dílu vojenské taktické akce? Mohlo by se také jednat o hru na motivy některého ze seriálů z produkce stanice Nickelodeon, s nimiž THQ Nordic spolupracují. Nabízí se třeba SpongeBob. Nebo nás čeká něco úplně jiného, třeba zcela nová značka? Co od THQ Nordic čekáte vy?

Zdroj: PCGamesN

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878171
LagZz napsal 20. 7. 2018 v 17.38

Biomutanta si dám a těším se i na Gen. ZERO to mělo taky docela swáž :)

Nahlásit nevhodný obsah

20869409
xGeorgeXx napsal 20. 7. 2018 v 16.19

Rudé pozadí a zapadající slunce. Čekám hru z Divokého západu, což není nereálné, když THQ Nordic vlastní značku Desperados, ale druhý obrázek opravdu netuším, možná nová IP.

Nahlásit nevhodný obsah

20860885
Corvus von Corax napsal 20. 7. 2018 v 15.59

No... zatím jsem spíš z THQ zklamaný: Darksiders 3 ze zatím uvolněných záběrů žádná hitparáda. Taková spíše klasika (i tak se ale těším) a Biomutant, na kterého jsem se opravdu těšil? 3x odsunut a v současné době ticho po pěšině... Snad se konečně dozvíme, kdy tento zmutovaný vačnatec s katanou a mechanickou kobylkou dorazí!

Editováno: 20. 07. 2018 v 16.00

Nahlásit nevhodný obsah