Spider-Manovi chybí cyklus dne a noci

16. červenec 2018 15:45 / Aleš Tihlařík / Novinky / Diskuze (2)

Již jen necelé dva měsíce dělí nového Spider-Mana od vstupu na PlayStation 4. A zatímco většinu fanoušků zajímá hlavně to, jak se první Spidey určený čistě pro konzole této generace hraje, jiní se vývojářů na Twitteru ptají i na další podrobnosti. A dostávají jasné a stručné odpovědi.

V praxi to vypadá tak, že na otázku, zdali hra obsahuje denní a noční cyklus v hlavním příběhu, nebo jen v endgame, jeden z fanoušků dostal jednoduchou odpověď od tvůrčího ředitele Insomniac Games, Bryana Intihara. „Ve hře není žádný úplný denní a noční cyklus.“ Spider-Man tedy nebude následovat trend ostatních her s otevřeným světem, otázkou je, zdali se jedná čistě o rozhodnutí tvůrců, nebo limitaci hardwarem konzole.

V minulých týdnech jsme se dozvěděli také to, že se ve hře nepodíváte do Baxter Tower – ve hře totiž na rozdíl od Avengers Tower nebude. To samozřejmě znamená, že se pravděpodobně nedočkáme žádné interakce s Fantastickou Čtyřkou. Insomniaci se tedy v poslední době dělí hlavně o informace, které fanoušky příliš netěší. Podobnou zprávou totiž bylo i nedávné oznámení o tom, že na PS4 Pro hra poběží pouze ve 30 FPS.

Doufejme však, že tvůrci mají vývoj nadále pod kontrolou a vše nakonec dospěje ke zdárnému cíli. Hra vychází již 7. září, předobjednat si ji můžete na Xzone, kde k ní zdarma dostanete i epesní messenger brašnu.

Zdroj: SegmentNext

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20911257
uprocker napsal 16. 7. 2018 v 21.52

Absence fantastické 4 mi zde absolutne chybet nebude.

Nahlásit nevhodný obsah

20880024
Nocto napsal 16. 7. 2018 v 18.03

1.- batman arkham tiez nemal cyklus dna a noci kedze sa pribeh odohral za jednu noc, 2.- cyklus dna a noci bol uz v pokemon gold/silver na nintendo gameboy color, takze sa tu zjavne niekto flaka

Nahlásit nevhodný obsah