Jedenáct minut s Fury z třetího Darksiders

12. červenec 2018 12:56 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (4)

Máme pocit, že na Darksiders 3 ještě teprve přijde ta správná doba, ale po datu vydání, oznámení sběratelských edic a HW nároků informační kolečko završíme videem magazínu IGN. To má v rámci svého programu IGN First možnost čas od času ukázat něco nového z chystaných her, a právě teď přišla řada na nebezpečnou Fury.

Jedenáct minut z druhého pokračování samozřejmě nereprezentuje finální produkt, ale základ zůstane stejný. Známá hack-n-slash third person akce pokročila oproti předchozím dílům kupředu a ve videu se můžete podívat na to, co všechno je jinak a jak po nějakém čase nový díl bude vypadat.

Největším lákadlem je samozřejmě jediná žena mezi jezdci apokalypsy, Fury. I Válka a Smrt měli něco do sebe, Fury, tedy Zuřivost, ale disponuje efektním i efektivním bičem, s nímž se dokáže ohánět kolem dokola a přinášet zkázu všemu, čeho se dotkne. Asi nemusíme zdlouhavě omílat to, co sami uvidíte, tak se usaďte a sledujte novinku bývalých zaměstnanců THQ a studia Vigil.

Je naší povinností připomenout, že hra vychází 27. listopadu na PC, Xboxu One a PlayStationu 4. Darksiders 3 si můžete pořídit na Xzone.cz.

Zdroj: IGN

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20919665
Zerosekai napsal 13. 7. 2018 v 10.38

pulse10: sorry ale v darksiders universu není valka smrt hlad a mor, ale válka, smrt, svár a tady fury takže zuřivost asi tak by se to dalo přeložit, žádnej hlad ani mor bych nečekal

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 12. 7. 2018 v 15.46

Terryminato: já ti nevím hra podle mě vypadá prakticky stejně jako dvojka, ti nepřátelé vypadaj podobně grafika vypadá skoro stejně, dokonce i ikonka nad mobama když je zaměříš je stejná, akorát místo dvou kos máš bič, jako obě předchozí hry se mi hodně líbili, po tom co oznámili že dvojka bude prequel sem byl dost zklamanej, ale nověj svěží přístup se Smrtákem kterej byl agiliní všude uskakoval a tak, jo užil sem si to, ale tedka. Gameplay vypadá stejně, grafika vypadá stejně, mobové, dokonce i to metro vypadá povědomně a příběh mě doted teda taky moc neoslovil, s tím že ona má bejt nějakej bounty hunter co má zabít pár demonů pro radu. Tahla hra mě i přes ohnivou hlavní hrdinku nechává chladným.

Nahlásit nevhodný obsah

20922729
Terryminato napsal 12. 7. 2018 v 14.58

pavouk v prvni scene? opravdu? pavouk? to ty vyvojari neznaj nic jinyho nez pavouky? po 20 letech mi to prijde uz trochu ohrany vsude je strkat. jinak hra vypada lakave....az na ty pavouky xD

Nahlásit nevhodný obsah