Zapojte se do diskuze v hPodu #647

11. červenec 2018 21:27 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (5)

Jako každý týden se i tentokrát sejdeme kolem mikrofonu, abychom si popovídali o aktuálním dění v redakci i mimo ni. A přestože letní atmosféra kolébá herní průmysl v příjemné letargii, nějaké ty novinky se nám přeci jen urodily.

Samozřejmě vás obeznámíme s tím, jaké hry momentálně hrajeme. Probereme první rozšíření pro Kingdom Come: Deliverance, popovídáme si o tom, jak by měl vypadat potenciální příští Zaklínač a také zavzpomínáme na mánii kolem Pokémon Go, který oslavil už druhé narozeniny.

Jako vždy bude podstatná část hPodu věnována i vašim dotazům. Ty nám můžete psát buď níže do diskuze, nebo na adresu podcast@hrej.cz. Natáčet budeme zítra od pěti, ve studiu se kromě Pavla a Davida objeví i David #2 a svou návštěvu si po minulém díle zopakuje i Zdeněk. Budeme se na vás těšit v pátek v osm!

 

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875195
.Mate napsal 12. 7. 2018 v 13.59

Ahoj, myslíte, že se ještě dočkáme nějakého Prince of Persia? Já bych alespoň chtěl remaster Sands trilogie. Ty hry se mi moc líbily a v novém grafickém kabátku bych si je klidně zase zahrál.

Nahlásit nevhodný obsah

20893795
Mart9 napsal 12. 7. 2018 v 09.58

Při hraní Kingdom come mě fascinovalo, jak si lidi opravdu žili vlastním životem, a když někdo řekl, že někam jde, neteleportoval se tam, ale opravdu tam šel. Například jsem v rámci questu přemluvil faráře Bohutu v Úžicích, aby šel na Talmberk, ještě jsem si něco v Úžicích zařídil, a když jsem pak sám na koni mířil na Talmberk, Bohutu jsem v půli cesty předběhl.

A můj dotaz zní, jestli je toto realistické chování v open world RPGčkách standartní nebo jde o skvělou a řekl bych, že i přehlíženou, vychytávku v Kingdom come? Omluvte prosím, pokud je to hloupý dotaz, ale před Kingdom come jsem ve své kariéře hrál z tohoto žánru jen 3 hodiny Skyrim a tam mě nic takového nezaujalo.

Děkuji za případnou odpověď.

Nahlásit nevhodný obsah

20921970
mikewalker.73 napsal 12. 7. 2018 v 07.30

Nazdárek pánové, po nějakým čase tu pro Vás mám další malý rozstřel
1. Mario nebo Zelda ?
2. H1Z1 nebo Fortnite ?
3. Wolfenstein nebo Metro ?
4. PsP nebo Vita ?
5. Tequila nebo Whisky ?

Jinak si na mapku kde se všude poslouchá Hpod můžete za tyhle dva tejdny připíchnout pláž Alcudia na Malorce a malý městečko Bury u Manchesteru. Tak ať se daří,jste super ! Mike

Nahlásit nevhodný obsah

20877290
martinbucek napsal 11. 7. 2018 v 23.29

ps store uz neotravuje s potvrdenim jazyka

Nahlásit nevhodný obsah