Rozvazujte plavky v novém Dead or Alive

22. červen 2018 17:45 / Aleš Tihlařík / Novinky / Diskuze (3)

Na začátku týdne jsme vás informovali o tom, že Dead or Alive 6 snižuje vyzývavost oblečků ženských bojovnic, protože chce působit dospěleji.

Jako absolutní protipól k tomuto vyjádření však slouží nejnovější trailer ke free to play spin-offu Dead or Alive Xtreme Venus Vacation, který láká přesně na to, co jsme vám napsali do titulku. Ano, rozvazování plavek je tady regulérní herní mechanika.

A to je tak nějak asi všechno, co jsme vám chtěli sdělit. Xtreme Venus Vacation je jen další odbočkou s nevalným herním obsahem, který cílí hlavně na ty nejnižší hráčské pudy. Našince tedy pravděpodobně nepřekvapí, že je hra určená čistě pro japonský trh. Pokud vás však idea zařezávání plavek polygonovým kráskám zaujala, není nemožné si toto umělecké dílo vychutnat i u nás, a to konkrétně díky tomuto tutoriálu od Dualshockers.

Zdroj: Cramgaming, Dualshockers

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876978
Dr.One napsal 24. 6. 2018 v 11.12

Wow, some advanced boobs physics...

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 22. 6. 2018 v 18.25

Bude Let's play?

Nahlásit nevhodný obsah

20874931
SpeedyRedy napsal 22. 6. 2018 v 18.23

Hrál jsem na PS4 a tahle verze mě nějak neláká, kdyby tam bylo alespoň to ježdění na těch vodních skútrech. Fakt nuda hrát stále dokola kasíno abyste měli prašule na owner věci a pak stále dokola hrát jen volejbal. Ostatní nestojí za řeč. Sice mám platinku ale pak to asi tak vše. Škoda, těšil jsem se něco na způsob open island turistiky, kde budete navštěvovat ruzná sportoviště a věnovat se hrátkám typu nevylétnutí z klouzačky, závodům na těch skútrech, mohla tam být třeba přetahovaná lanem, bahenní zápasy, strašidelnej hrad. Škoda, prostě nuda.

Nahlásit nevhodný obsah