Stranger Things ve hře, Minecraft na Netflixu

14. červen 2018 12:30 / daniel.hlas@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Rýsuje se velmi zajímavé partnerství. Netflix a Telltale Games rozjíždí hned dva nečekané projekty a propojují tak nejen sledování TV s herní tématikou.

Za prvé to vypadá, že se dočkáme hry na motivy známého seriálu Stranger Things. Titul vytvoří Telltale Games a tak je zřejmé, že půjde o interakční adventuru, jak je dobrým zvykem tohoto Kalifornského studia. Studio si zajisté dobře uvědomuje, jak početnou má tenhle seriál vysílaný od roku 2016 vlastně základnu.

Za druhé se pak zřejmě bude stremovat Minecraft: Story mode. Konkrétně má (zatím) jít o první sezónu s pěti epizodami. Pokud si chcete přečíst recenzi první epizody první série, najete ji zde. Streamování se pravděpodobně dočkáme od tohoto podzimu. Je ale možné, že k dispozici budou i další hry.

Netflix však dodává, že ačkoliv chce rozšiřovat i tuto formu zábavy, nechce se na herní průmysl vyloženě zaměřit. A tak zřejmě nemůžeme čekat trend spojení Netflixu s herními studii. I tak však jde o krok herní směrem.

 

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880024
Nocto napsal 14. 6. 2018 v 15.04

"Netflix však dodává, že ačkoliv chce rozšiřovat i tuto formu zábavy, nechce se na herní průmysl vyloženě zaměřit." ... však ani Telltale Games (ba dum tiss)

Nahlásit nevhodný obsah