Ještě více zběsilého vaření v Overcooked 2

13. červen 2018 09:25 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (2)

Dnes vaří kdekdo. Ale tak zběsilé vaření, jaké nám přinesla před dvěma lety hra Overcooked, jsme nikde jinde nezažili. A jelikož si vývojáři ze studia Ghost Town Games řekli, že příprava jídla může být ještě daleko šílenější, tak představili druhý díl tohoto kulinářského šílenství.

Často se říká, že při hraní ve více hráčích roste zábava. Avšak při kooperaci v Overcooked se naopak přátelské vztahy bortily. Všudypřítomný zmatek byl poznávacím prvkem hry, a ve druhém díle můžeme čekat chaos ještě o úroveň výše. To zejména díky online multiplayeru, kde až čtyři hráči budou moci v jednu chvíli spolupracovat na přípravě různorodých pokrmů. Do hry se dostanou i nové herní mechaniky, nové postavy i nové lokace.

Overcooked 2 vyjde pro Nintendo Switch již 7. srpna, datum u ostatních platforem zatím není známé. Věříme však, že majitelé PS4, Xboxu One i PC se dočkají v úplně stejný den.

Zdroj: Polygon

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20904668
Marbra napsal 13. 6. 2018 v 17.30

tomas.hluchnik: Stejná situace byla i u nás, ne že bychom se tedy hádali, ale po pár kolech už to na nás bylo těžký a další úrovně jsme už nedosáhli. Hráli jsme to asi dvě hodiny a pak už nezapli. Ale bavilo nás to, to zase jo.

Nahlásit nevhodný obsah

20869592
tomas.hluchnik napsal 13. 6. 2018 v 12.22

No první dil byla jediná hra na kterou se mi podařilo nalákat přítelkyni. Úvodní nadšeni a desítky minut smíchu vystřídala frustrace z toho, ze jsme uz nebyli schopni dosáhnout na další hvězdy, ktere jsme potřebovali pro odemčení pokroku. Pak přišly hádky a nadávky, ze jeden či druhy neco dela blbě a v konečným důsledku bych řekl, ze byla chyba se do toho pouštět.

Nahlásit nevhodný obsah