UPDATE: DLC zdarma pro Battlefield

22. květen 2018 17:45 / daniel.hlas@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

Zdarma, zdarma a zase zdarma. To je slovo, na které velmi dobře slyší nejen hráči. To ví i EA a tak ne zase tak dlouho po oznámení o Battlefieldu V poutá pozornost dočasným rozdáváním DLC In the Name of the Tsar pro Battlefield 1. Má to však jeden háček, DLC zdarma dostanou pouze majitelé konzolí PlayStation 4 a Xbox One (alespoň to tak zatím vypadá).

UPDATE

EA nakonec rozdává také rozšíření Final Stand pro Battlefield 4. I tentokrát se jedná pouze o konzolové verze, které získáte v PlayStation Store nebo Microsoft Store. I zde je cena stanovena na 14.99 dolarů a dle očekávaní je nabídka dočasná.

PŮVODNÍ ZPRÁVA

Rozšíření Name of the Tsar do základní hry přináší ruskou armádu, šest multiplayerových map včetně Tsaritsyn, Lupkow Pass, Volga River, Galicia a Brusilov keep. Dále pak 11 nových zbraní (např. Mosin-Nagant M91 či ruský granát modelu 1912), obrněné vozidlo Putilov Garford, bombardér Ilja Muromec, stacionární zbraň, herní režim Supply drop, kde obě fronty svádí bitvu o materiál shazovaný z letadel a řadu dalších vylepšení.

Ruské DLC vyšlo v září minulého roku, tedy dlouhých šest měsíců po tom francouzském, což zapříčinilo značný odliv hráčů. Byť ze všech DLC nabídlo nejvíce obsahu, v kvalitě nepřekonalo v březnu vydané They Shall Not Pass, ačkoliv zaměření na ruskou frontu působilo osvěžujícím dojmem. Oproti tomu dvě zbylá DLC, Turning Tides a Apocalypse, v komunitě nebyly přijaty s nadšením, hlavně z toho důvodu, že v obou případech byly vydávány po částech. I tak se však dá očekávat, že i těchto DLC se hráči dočkají zdarma, stejně tak jako to bylo v případě Battlefieldu 4, kdy DICE teasovalo (tehdy) přicházjící Battlefield 1 právě pomocí uvolňování všech DLC zdarma, tzv. akce "Road To Battlefield".

Rozšíření se jinak samostatně prodává za 15 dolarů, takže takový dárek určitě není k zahození. Stačí navštívit obchod PlayStationu nebo Xboxu a DLC si jednoduše stáhnout. Přikládáme trailer na dnes rozdávané DLC. Pokud nemáte základní hru a nechcete o DLC přijít, můžete si Battlefield 1 pořídit na Xzone.

Zdroj: Gamespot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20842776
JabJab21 napsal 23. 5. 2018 v 00.41

Sakra, ja uz mam snad vsechny datadisky ke trojce a Hardline a nestih sem ani jednu zakladku -.-

EDIT: Tak uz vim v cem je problem, oni Battlefield 3 dali zdarma na samym zacatku celyho on the house, kdy se o tom systemu her zadarmo nemel ani tuseni. Nicmene, nekolik her vydali vickrat (treba Dead Space), tak to snad priste stihnu.

Kdyby nekoho zajmal seznam her, co dali zadara, tady je: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Origin%27s_On_the_Hous e_games

Editováno: 23. 05. 2018 v 10.10

Nahlásit nevhodný obsah

20859859
jauvajs napsal 22. 5. 2018 v 22.38

mas špatný informace, co si pamatuju tak 3ka zdarma k mání bylaJabJab21:

Nahlásit nevhodný obsah

20842776
JabJab21 napsal 22. 5. 2018 v 21.50

No, EA rozdava datadisky k serii BF porad, akorat vycurane vzdy bez zakladni hry :D

Editováno: 22. 05. 2018 v 22.26

Nahlásit nevhodný obsah