Námořní DLC pro Hearts of Iron IV

20. květen 2018 10:11 / daniel.hlas@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Postavit vlastní flotilu a zaujmout dominantní postavení na mořské hladině. Přesně to můžeme očekávat od nového DLC Man The Guns, které osvěží dva roky starou strategii Hearts of Iron IV.

Ačkoliv tahle vojenská strategie pochází z poloviny roku 2016, Paradox Development Studios hru neustále rozšiřuje skrze DLC. Man the Guns je už třetí velké rozšíření (nepočítaje Death or Dishonor), které bylo jako mnoho jiných novinek oznámeno ve Stockholmu na PDXCON. Data vydání jsme se bohužel nedočkali. Víme ale, že pokud si rozšíření předobjednáte, získáte jako bonus sadu tapet (wallpapers) a speciálního avatara i ikony na oficiálním fóru. Je také zřejmé, že se vše i tentokrát odehraje v období 2. světové války.

Jak odhaluje oznamující trailer, rozšíření se zaměří na námořní bitvy. Těšit se tak můžeme na širší možnosti úpravy lodí, přidávání zbraní i brnění našim plavidlům a dokonce i možnost modernizovat starší lodě. Dle vývojářů se má Man The Guns zaměřit na demokratické státy světa, kde však byly zmíněny pouze Spojené státy americké. Ovládnete moře nebo z vašich lodí zbydou jen potápějící se trosky?

Zdroj: Oficiální stránky hry

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 20. 5. 2018 v 13.55

"Je také zřejmé, že se vše i tentokrát odehraje v období 2. světové války."

Kdo by to byl řekl, ve hře, která se odehrává mezi lety 1936 až 1948 :D

Editováno: 20. 05. 2018 v 13.55

Nahlásit nevhodný obsah