Shadow of War o víkendu na PC zdarma

18. květen 2018 09:43 / Kateřina Stuchlíková / Novinky / Diskuze (2)

Akční RPG s otevřeným světem ze Středozemě a zajímavým systémem Nemesis, Middle-earth: Shadow of War, vyšlo na podzim loňského roku a v Davidově recenzi si odneslo solidní hodnocení 3 z 5. Nejednalo se tak určitě o špatnou hru, spíš malinko rozporuplnou a také nakonec v lepší konkurenci zapadlou.

Pokud vás přesto tématicky i po stránce hratelnosti láká, jen jste si nebyli jistí, jestli by to mohlo být to pravé ořechové, máte jedinečnou příležitost to zjistit na vlastní kůži po omezenou dobu bez placení.

Middle-earth: Shadow of War je totiž o tomto víkendu na Steamu zdarma. A pokud zjistíte, že je to přesně ta hra, po které jste dávno toužili, můžete si ji rovnou do Steam knihovničky pořídit na stálo, protože je až do pondělí 21. května dostupná s 50% slevou. To znamená za 29,99 euro namísto plných 59,99.

Do Shadow of War přibylo před pár dny DLC nazvané Desolation of Mordor, sledující příběhové eskapády Baranora, kapitána Minas Ithil. Což dost možná může stát za snahou upoutat na hru pozornost hráčů časově omezenou ochutnávkou základní hry zdarma.

Pro další informace o Middle-earth: Shadow of War si přečtěte výše zmíněnou recenzi, nebo se rovnou podívejte na Let´s Play video.

Zdroj: DSO Gaming, Steam

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20919665
Zerosekai napsal 19. 5. 2018 v 10.21

WhiteCrow: jo je to monstrum, furt to sice nemá na gears of war, ale dejme tomu pár updatů a možná.

Nahlásit nevhodný obsah

20831582
WhiteCrow napsal 19. 5. 2018 v 10.13

Vyžadované místo na disku: 106GB heh

Nahlásit nevhodný obsah