Borderlands 3 ani letos na E3 nebude

17. květen 2018 12:55 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Vlastně od té doby, co bylo jasné, že Battleborn svět nenadchne, všichni na E3 vyhlížíme třetí Borderlands. Teď už to bude třetí ročník, kdy si říkáme, že by Gearbox mohl kápnout božskou. Ne, že by mohl, ale možná už by dokonce měl. Ale nekápne. Sám Randy Pitchford řekl, že Borderlands na akci čekat nemáme. Takže když postapo, tak asi jen Rage.

Borderlands a Rage není úplně přímá konkurence, ostatně minulé díly měly společné víceméně hlavně zasazení, ale jinak se jednalo o odlišné hry, které ke světu přistupovaly po svém. Rage 2 je ale jiná hra než její mladší předchůdce a nikdo stále neví, s čím se Gearbox vytasí u populární pandorské akce, takže je klidně možné, že si budou ve výsledku podobnější.

Prezident a výkonný ředitel společnosti Gearbox Randy Pitchford nicméně řekl, že jeho společnost v Los Angeles představí jiné hry. Jaké, neprozradil. Na druhou stranu loni v září ten samý člověk tvrdil, že 90 procent zaměstnanců v současné době pilně pracuje na pokračování, na které čekáme. Navíc blížící se datum vydání by mohl naznačovat i Wallmart, v jehož seznamu Borderlands 3 nechybí.

Tak třeba na Gamescomu. Ale ten svůj prostor teprve dostane, teď jsme pohledem upření do Kalifornie. Pomalu byste se tam měli začít obracet i vy.

Zdroj: DSO Gaming

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922547
zaloudek86 napsal 25. 5. 2018 v 02.30

Navíc blížící se datum vydání by mohl naznačovat i Wallmart - tezko. Mozna tak Walmart

Nahlásit nevhodný obsah

20869592
tomas.hluchnik napsal 17. 5. 2018 v 20.04

Já se obávám, že další Borderlands už stejně nebude ono. S tím, jakým směrem se herní průmysl za poslední roky vydal, očekávám always online hru s prvky MMO. Koneckonců už v době, kdy ještě multák nebyl až tak populární a vývojáři se nebáli vydávat single-only hry, Borderlands přišel s důrazem na coop a s povedeným multákem. Natož ted, kdy hra, co nemá multák, velkem openworld plnej balastu a lootboxy či mikrotransakce, jako by neexistovala. A jak říkám - zrovna Borderlands přímo vybízí k tomu, udělat něco na styl Destiny v postapo světě s typickou Borderlands stylizací.

Nahlásit nevhodný obsah